Віталію Кличку байдуже як перемагати Біна

Вівторок, 5 лютого 2002, 15:04
Віталій Кличко перед боєм з Вогном Біном, який повинен відбутися 8 лютого в Брауншвейгу відзначив, що йому байдуже як перемагати свого суперника в цьому поєдинку, але він точно знає що переможцем буде саме він.

"Я виграю в будь-якому разі. Мені насамперед важлива перемога, а як чином вона буде досягнута нокаутом чи за очками в 12-ти раундовому поєдинку - це мені байдуже. Але я докладу всіх зусиль, щоб закінчити бій достроково", відзначив Віталій Кличко на прес-конференції в Брауншвейгу перед боєм.

Стосовно суперника Віталія Вогна Біна, то американець не менше за українця хоче перемогти.
"Я бачив двобої за участю Віталія на відео. Він великий хлопець і гарний боксер. Але я приїхав сюди вигравати і вигравати до того ж тільки нокаутом!" - Вогн Бін

Сама ж прес-конференція тривала близько години, і на відміну від зустрічі Люїса з Тайсоном, яка закінчилася грандіозним скандалом, ні Бін, ні Кличко-старший, один одного не кусали. У середу 6 лютого Віталій і Вон проведуть прес-тренінг, а в четверг 7 лютого відбудеться церемонія зважування. Варто додати що бій 8 лютого офіційно носить назву поєдинку, в якому Кличко відстоюватиме звання Інтерконтинентального чемпіона WBA.

Висловився про кандидатуру наступного суперника Віталія і тренер братів Кличко - Фріц Здунек:

" Це буде тяжкий поєдинок. Бін в 44 поєдинках зазнав лише двох поразок від діючих чемпіонів світу Майкла Мурера та Евандера Холіфілда." Відзначимо і той факт, що якщо Віталій в п'ятницю 8 лютого переможе Біна, то в недалекому майбутньому в нього з'явиться прекрасна нагода боксувати за пояс чемпіона світу за версією WBA проти володаря цього титула Джона Руїза.

За інформацією сайту "Universium Box Promoutn" офіційного сайту братів Кличкоpowered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!