Не пропусти свою партію. Графік виступів партій в телерадіоефірі

2 перегляди
Середа, 6 лютого 2002, 21:33
ЦВК провела жеребкування, щоб визначити, як розподілити час на державному телебаченні і радіо між 35 учасниками виборчої кампанії. Все це відбуватиметься за гроші платників податків - тобто нас з вами.

Згідно з рішенням ЦВК, кожній партії надають 30 хвилин ефірного часу на першому каналі українського телебачення. Цей час дається партіям і блоками в два етапи - по 15 хвилин з 19.00 до 19.30 в робочі дні, а також в суботу, 16 лютого.

Згідно з проведеним жеребкуванням, в перший день трансляції передвиборних програм на українському телебаченні - 11 лютого - ефір буде наданий партії "Яблуко" і Блоку Юлії Тимошенко. Завершиться агітація 29 березня виступами партії "Нова сила" і блоку "Райдуга".

Графік виступів на першому каналі українського телебачення

11 лютого - партія "Яблуко" і блок Юлії Тимошенко,
12 лютого - блок "Жінки за майбутнє" і Партія жінок,
13 лютого - блок Юлії Тимошенко і блок "Єдність",
14 лютого - "Російський блок" і Морська партія,
15 лютого - Компартія (оновлена) і Всеукраїнське об'єднання християн,
16 лютого - блок "Зубр" і Партія реабілітації тяжкохворих України.
18 лютого - СДПУ (лідер Юрій Буздуган) і партія "Християнський рух",
19 лютого - Компартія робітників і селян і Всеукраїнське об'єднання лівих "Справедливість",
20 лютого - партія "Нова генерація" і блок "Народний Рух України",
21 лютого - Соцпартія України і Компартія робітників і селян,
22 лютого - партія реабілітації тяжкохворих України і блок "Проти всіх".
25 лютого - блок "Проти всіх" і Соцпартія України,
26 лютого - УНА і блок "Демократичний союз - Демократична партія України",
27 лютого - Селянська партія і Партія зелених,
28 лютого - блок "Демсоюз-Демпартія" і КПУ (оновлена),
1 березня - Партія зелених України і партія "Нова сила".
4 березня - блок "Наша Україна" і "Нова генерація",
5 березня - Ліберальна партія України (оновлена) і блок "Наша Україна",
6 березня - блок "Української партії і Всеукраїнської партії міжнаціонального взаєморозуміння "Новий світ" і Ліберальна партія України (оновлена),
7 березня - "Команда озимого покоління" і СелПУ.
11 березня - Всеукраїнське об'єднання християн і блок "Зубр",
12 березня - СДПУ(О) і УНА,
13 березня - блок "Райдуга" і "За єдину Україну",
14 березня - КПУ і Народна партія вкладників і соціального захисту,
15 березня - ВІЛ "Справедливість" і КПУ.
18 березня - Всеукраїнська партія трудящих і СДПУ(Буздуган),
19 березня - блок "За єдину Україну" і КОП,
20 березня - блок "Єдність" і блок Української партії і Всеукраїнської партії міжнаціонального взаєморозуміння "Новий світ",
21 березня - Морська партія і "Яблуко",
22 березня - блок "НРУ" і СДПУ(О).
25 березня - Народна партія вкладників і "ЖЗБ",
26 березня - Партія жінок України і Блок Наталі Вітренко,
27 березня - блок Наталі Вітренко і "Російський блок",
28 березня - партія "Християнський рух" і Всеукраїнська партія трудящих,
29 березня - партія "Нова сила" і Блок "Райдуга".

Графік виступу на радіо

Трансляція проходитиме з 21.15 по 21.45 з 11 лютого по 29 березня у робочі дні і в суботу 16 лютого. Кожній партії або блоку надається 30 хвилин в два етапи -по 15 хвилин в різні дні.

Першими на УР-1 11 лютого виступатимуть представники СелПУ і блоку "За єдину Україну!". У останній день 29 лютого радіоефір буде надано Компартії і Партії зелених України.

11 лютого - Селянська партія України і Блок "За Єдину Україну!,
12 лютого - Блок Юлії Тимошенко" і "Блок Віктора Ющенка "Наша Україна",
13 лютого - Соціал-демократична партія України і Блок Юлії Тимошенко,
14 лютого - Партія "Нова генерація" і Народна партія вкладників і соціального захисту,
15 лютого - партія "Нова Сила" і Блок "Демократична партія - партія "Демократичний союз",
16 лютого - блок "Єдність" і блок Наталії Вітренко.
18 лютого - Всеукраїнська партія трудящих і блок "Зубр",
19 лютого - Народна партія вкладників і соціального захисту і Партія "Нова генерація",
20 лютого - Компартія (оновлена) і Компартія робітників і селян,
21 лютого - Всеукраїнського об'єднання лівих "Справедливість" і партія "Християнський рух",
22 лютого - Партія жінок і блок "Української партії і Всеукраїнської партії міжнаціонального розуміння "Новий світ".
25 лютого все 30 хвилин будуть надані Морській партії,
26 лютого - блок "Проти всіх" і Всеукраїнська партія трудящих,
27 лютого - "Російський блок" і Соцпартія,
28 лютого - блок Української партії і Всеукраїнської партії міжнаціонального розуміння "Новий світ" і блок "Єдність",
1 березня - "Команда озимого покоління" і "Російський блок".
4 березня - Блок "Народний Рух України" і Компартія (оновлена),
5 березня - Соцпартія і Всеукраїнське об'єднання християн,
6 березня - Всеукраїнське об'єднання християн і Ліберальна партія України (оновлена),
7 березня - об'єднання "Жінки за майбутнє" і УНА.
11 березня - блок "Зубр" і партія "Нова сила",
12 березня - блок "Райдуга" і блок "Проти всіх",
13 березня - Ліберальна партія України (оновлена) і Компартія,
14 березня - Партія зелених і блок НРУ,
15 березня - УНА і СелПУ.
18 березня - блок Наталії Вітренко і ВІЛ "Справедливість",
19 березня - блок "Демсоюз-ДемПУ" і Партія реабілітації важко хворих,
20 березня - партія "Християнський рух" і Партія жінок,
21 березня - "Блок Віктора Ющенка "Наша Україна" і СДПУ,
22 березня - всі 30 хвилин СДПУ(О).
25 березня - всі 30 хвилин "Яблуко",
26 березня - Партія реабілітації важко хворих і блок "Райдуга",
27 березня - КПРС і об'єднання "Жінки за майбутнє",
28 березня - Блок "За Єдину Україну!" і КОП,
29 березня - Компартія і ПЗУ.

Графік розміщення агітматериалів у газетах

Передвиборча програма в обсязі 7,8 тис. знаків буде надрукована в газетах "Урядовий кур'єр" і "Голос України".

Першими (12 лютого) опублікують в "Урядовому кур'єрові" передвиборну програму Блоку Юлії Тимошенко, останніми - 29 березня Компартії робітників і селян. У "Голосі Україні" 12 лютого першої буде опублікована передвиборча програма блоку Демсоюз-Демпартія і 29 березня - Партії зелених України.

"Урядовий кур'єр"

12 лютого - блок Юлії Тимошенко,
13 лютого - СДПУ,
14 лютого - Компартія України,
15 лютого - блок "За єдину Україну",
16 лютого - партія "Яблуко"
19 лютого - Партія реабілітації важко хворих України,
20 лютого - партія "Християнський рух",
21 лютого – блок "Проти всіх",
22 лютого - блок "Народний Рух України",
23 лютого - Морська партія.
26 лютого - Партія зелених,
27 лютого - партія "Нова генерація",
28 лютого - Всеукраїнське об'єднання християн,
1 березня - Партія "Нова сила",
2 березня - блок Української партії і Всеукраїнської партії міжнаціонального взаєморозуміння "Новий світ", Всеукраїнська партія трудящих.
5 березня - об'єднання "Жінки за майбутнє",
6 березня - Ліберальна партія (об'єднана),
7 березня - Російський блок.
12 березня - СелПУ,
13 березня - блок "Демсоюз-ДемПУ",
14 березня - блок "Наша Україна",
15 березня - Соцпартія,
16 березня - Команда озимого покоління і СДПУ(О).
19 березня - УНА,
20 березня - блок "Єдність",
21 березня - ВОЛ "Справедливість",
22 березня - блоку Наталії Вітренко,
23 березня - Народна партія вкладників і соціального захисту і блок "Зубр".
26 березня - Партія жінок,
27 березня - Компартія (оновлена),
28 березня - блок "Райдуга",
29 березня - Компартія робітників і селян.

В газеті "Голос України"

12 лютого - блок "Демсоюз-ДемПУ",
13 лютого - блок "Райдуга",
14 лютого - Всеукраїнська партія трудящих,
16 лютого - блок "Зубр".
20 лютого - Всеукраїнське об'єднання християн,
21 лютого - партія "Християнський рух",
22 лютого - Компартія України,
23 лютого - Компартія робітників і селян.
26 лютого - Команда озимого покоління,
27 лютого - об'єднання "Жінки за майбутнє",
28 лютого - Селянської партії,
1 березня - Партія реабілітації важко хворих,
2 березня - ВОЛ "Справедливість" і Компартія (оновленої).
5 березня - блок Наталії Вітренко,
6 березня - Народна партія вкладників і соціального захисту,
7 березня - блок "Проти всіх".
12 березня - Соцпартія,
13 березня - партія "Нова сила",
14 березня - УНА,
15 березня - Морська партія і блок "Єдність",
16 березня - СДПУ(О) і Ліберальна партія (оновлена).
19 березня - блок "Народний Рух України",
20 березня - блок "Наша Україна",
21 березня - Українська партія і Всеукраїнська партія міжнаціонального взаєморозуміння "Новий світ",
22 березня - Партія жінок,
23 березня – Російський блок і блок "За єдину Україну".
26 березня - СДПУ,
27 березня - партія "Яблуко",
28 березня - партія "Нова генерація",
29 березня - Партія зелених України.

За матеріалами Інтерфакс-Україна-Вибори

Виступи "мажоритарщиків"

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення затвердила сітку мовлення для оприлюднення передвиборчих програм суб'єктів виборчого процесу в частині, яка стосується мовлення державних і комунальних телерадіокомпаній, подану Держкомітетом інформаційної політики, телебачення і радіомовлення.

Як повідомили у прес-службі Нацради, на засіданні Нацради у середу? 20 лютого розглядалось питання "Про визначення сітки мовлення телерадіомовних організацій на період виборів народних депутатів України під час виборчої кампанії 2002 року".

Сітка мовлення для оприлюднення передвиборчих програм політичних партій і блоків з 11 лютого до 29 березня 2002 року: мережа УТ-1 силами НТКУ - з 19.00 до 19.30, мережа УР-1 силами НРКУ - з 21.10 до 21.40.

Сітка мовлення для оприлюднення передвиборчих програм кандидатів по мажоритарних округах :

Мережа УТ-2 силами ОДТРК - з 18 лютого до 7 березня 2002 року з 21.00 до 22.00 в областях:

Вінницька область (144 кандидати на 8 округів),

Закарпатська область (105 кандидатів на 6 округів),

Івано-Франківська область (71 кандидат на 6 округів),

Київська область (передавачем м.Київ) (148 кандидатів на 8 округів), м.Київ (268 кандидатів на 12 округів),

Львівська область (154 кандидати на 12 округів,

Полтавська область (155 кандидатів на 8 округів),

Рівненська область (76 кандидатів на 5 округів),

Сумська область (65 кандидатів на 6 округів),

Херсонська область (95 кандидатів на 5 округів),

АР Крим (132 кандидати на 10 округів),

Дніпропетровська область (передавачем м. Дніпропетровська (241 кандидат на 17 округів),

Донецька область (передавачем м. Донецька) (398 кандидатів на 23 округи).

Мережа УТ-3 силами ОДТРК - з 18 лютого до 7 березня 2002 року з 19.00 до 20.00:

1. Волинська область (60 кандидатів на 5 округів),

Донецька область (398 кандидатів на 23 округи),

Дніпропетровська область (241 кандидат на 17 округів),

Житомирська область (82 кандидати на 6 округів),

Запорізька область (133 кандидати на 9 округів),

Закарпатська область (105 кандидатів на 6 округів,

Івано-Франківська область (71 кандидат на 6 округів),

Київська область (148 кандидатів на 8 округів), м.Київ (268 кандидатів на 12 округів),

Кіровоградська область (87 кандидатів на 5 округів),

Луганська область (162 кандидати на 12 округів),

Миколаївська область (83 кандидати на 6 округів),

Одеська область (151 кандидат на 11 округів),

Львівська область (154 кандидати на 12 округів),

Полтавська область (155 кандидатів на 8 округів),

Рівненська область (76 кандидатів на 5 округів),

Херсонська область (95 кандидатів на 5 округів),

Харківська область (203 кандидата на 14 округів),

Хмельницька область (97 кандидатів на 7 округів),

Тернопільська область (76 кандидатів на 5 округів),

Черкаська область (106 кандидатів на 7 округів),

Чернівецька область (63 кандидати на 4 округи),

Чернігівська область (86 кандидатів на 6 округів).

У разі необхідності пропонується використати для оприлюднення передвиборчих програм кандидатів у народні депутати України у мажоритарних округах місцеві мережі обласних ДТРК або комунальні та комерційні місцеві канали.

На місцевому каналі з 11 березня до 29 березня 2002 р.:

1.м.Севастополь 35 кандидатів на 2 округи

1.Вінницька область

2.АР Крим

3.Донецька область

4.Дніпропетровська область

5.Запорізька область

6.Кіровоградська область

7.Луганська область

8.Одеська область

9.Харківська область

Хмельницька область

Черкаська область

Чернігівська область

На каналі ТРК "Київ" і ТК "ТЕТ" з 11 березня до 29 березня 2002 р. з 19.00 до 20.00 та з 21.00 до 21.30 м.Київ.

На каналі ТК "ТОНІС" і ТК "НАРТ" з 25 лютого до 29 березня 2002 р. з 20.00 до 21.00 м.Київ.

Сітка мовлення для оприлюднення перебвиборчих програм політичних партій і блоків у регіонах

Мережа УТ-1 силами ОДТРК з 27 лютого до 29 березня 2002 року (у цей період та на цьому відрізку часу знімаються телевізійні програми Вінницької та Миколаївської ОДТРК на обласну мережу, а також Чернігівської ОДТРК на м.Чернігів).

Сітка мовлення для оприлюднення передвиборчих програм кандидатів у народні депутати, політичних партій і блоків у регіонах

Мережа УР-1 силами ОДТРК з 18 лютого до 29 березня 2002 р. з 19.30 до 21.00 в областях з 21.40 до 22.00 в областях.

UNIAN

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"



powered by lun.ua