Марчук знає, що Стрешинський наговорив цілу папку наклепів на нього

Четвер, 7 березня 2002, 23:47
"Умисною брехнею" називає секретар Ради національної безпеки і оборони Євген Марчук поширену в четвер інформацію про визнання його винним "в організації злочинної групи" в рамках справи Стрешинського.

"Все це поширюють наймані у Деркачей люди", - заявив Марчук в ефірі каналу ICTV. "У них один патрон – Андрій Деркач, син колишнього глави СБУ Леоніда Деркача. І я, і мій попередник Володимир Горбулін сильно заважаємо і заважали цьому сімейству і їх брудним бізнесам". Так прореагував Марчук на звернення до президента Кучмі керівників газети "Київський телеграф", телекомпанії "Ера" і інтернет-видання "Версії.com" з вимогою звільнити його з посади секретаря Ради національної безпеки і оборони.

На думку Марчука, в тексті рішення туринського суду "нічого нового немає". "Порядний журналіст поцікавився би хоч у якогось юриста, який знає хоч трошки італійську систему правосуддя. Що означає документ, на який вони посилаються? Авантюрист Стрешинський визнаний винним і осуджений. Друге – матеріали на всіх інших учасників цього угрупування передані до так званого публічного суду, який відбудеться в жовтні. Все. Два рішення у цій справі".

Як заявив секретар РНБО, "прізвище Марчук згадується [в судовому рішенні] тільки в зв'язку зі свідченнями проходимця Стрешинського". "Жодних обвинувачень Марчуку не пред'являли і не пред'являють. Ніякої кримінальної справи на Марчука не велося і не ведеться. Папка з копіями протоколів допитів Стрешинського і його наклепницькі вигадки щодо Марчука не є ні окремим провадженням, ні кримінальною справою", - зазначив він.

Читайте також:

Стрешинський осуджений "за скороченою процедурою". Марчуку краще не їздити до Італії

ЗМІ Деркача вимагають від Кучми звільнити Марчука