Тимошенко бачить себе прем'єр-міністром, а Ющенка – спікером парламенту

П'ятниця, 5 квітня 2002, 15:20
Один з лідерів Блоку Юлії Тимошенко Олександр Турчинов вважає, що реформаторська більшість у новоствореній Верховній Раді може бути створена винятково на основі тих політичних партій і блоків, які представляють "сили демократичної альтернативи владі".

Коментуючи на прохання журналістів можливість створення реформаторської більшості у парламенті, Турчинов назвав "чистою авантюрою" будь-які спроби блоку "За єдину Україну!", "що ганебно програв вибори, незважаючи на безпрецедентне адміністративне сприяння", створити більшість.

"Влада програла ці вибори і лише тимчасово продовжила власну агонію через мажоритарну недосконалість виборчого законодавства", - сказав він. "Більшість на базі можновладних представників у Верховній Раді, - переконаний Турчинов, - може забезпечити лише застій, стагнацію і глибоку політичну кризу".

Щодо можливості розподілу посад у Верховній Раді та Кабінеті міністрів, Турчинов повідомив, що розглядаються декілька варіантів, зокрема, той, за яким Головою ВР стане Віктор Ющенко, а прем'єр-міністром Юлія Тимошенко.

Відповідаючи на запитання про зміст переговорів між блоком "Наша Україна" і Блоком Юлії Тимошенко, Турчинов повідомив, що такі переговори тривають постійно, однак на даному етапі визнано недоцільним оприлюднювати їх результати.

UNIANpowered by lun.ua