ООН неправильно вирахувала Україну

Вівторок, 6 серпня 2002, 20:13
У доповіді Програми розвитку ООН про людський розвиток за 2002 рік використовувалися дані про Україну, зібрані в 2000 році, заявляє український МЗС.

У коментарі зовнішньополітичного відомства стосовно того, що в документі Україна знаходиться на 80-му місці, зазначається, що методика вирахування індексу людського розвитку в поточному році передбачає використання даних, щонайменше, дворічної давності.

Цей індекс визначається за особлививою методикою, на основі даних про основні показники економічного і соціально-гуманітарного розвитку держав. МЗС України зазначає, що ці відомості не завжди надходять з офіційних джерел і можуть виявитися застарілими.

Українське зовнішньополітичне відомство звертає увагу на той факт, що для країн, які характеризуються високими темпами економічного зростання, а до числа таких належить Україна, відповідні показники стають застарілими.

Проведений аналіз статистичних даних, що містяться в доповіді, свідчить, що показники індексу людського розвитку для України мають постійну тенденцію до поліпшення, відзначає МЗС. Зокрема, з 102-го місця в 1998 році Україна перемістилася на 80-е в 2002-му. "Це загалом підтверджує позитивні тенденції в економіці України, зростання ВВП і рівня промислового виробництва", - говориться в коментарі МЗС.

Інтерфакс-Україна

Читайте також:

"Жити стало краще, жити стало веселіше"...powered by lun.ua