Шахтарі також виходять на акцію 16 вересня

Субота, 7 вересня 2002, 15:02
Незалежна профспілка гірників України 16 вересня 2002 року почне акцію протесту на підприємствах вугільної і гірничорудної промисловості України.

Таке рішення було прийнято в п'ятницю на розширеному засіданні Ради голів членських організацій Незалежної профспілки гірників, повідомляє прес-служба НПГУ.

Як говориться в повідомленні, рішення почати акції протесту прийнято "з урахуванням невиконання урядом вимог НПГУ, погіршення ситуації у вугільній і гірничорудній галузях, авантюристичності заходів, які проводяться останнім часом з метою збити запал соціального протесту шахтарів".

НПГУ вирішив використовувати "усі форми протесту": позмінні збори на підприємствах, мітинги в шахтарських містах і селищах, пікетування будинків органів влади в обласних центрах і місті Києві.

У ході акцій протесту НПГУ винесе перед органами влади вимоги, які стосуються питань "своєчасної виплати заробітної плати, одноразових допомог і регресів, повного погашення заборгованості з них, збільшення зарплати і пенсій гірникам, збереження робочих місць, збільшення бюджетного фінансування вугільної галузі, припинення розгарбування шахт кланами й олігархами".

Лідер НПГУ народний депутат Михайло Волинець є членом фракції блоку Тимошенко.powered by lun.ua