Ющенко: продажа "Кольчуги" є кримінальним злочином

П'ятниця, 4 жовтня 2002, 00:01
Лідер "Нашої України" Віктор Ющенко вважає, що скандал навколо продажу
"Кольчуги" може мати кримінальний характер.

"Я не буду здивований, якщо цей конфлікт буде мати чисто кримінальне забарвлення", - сказав екс-прем'єр в інтерв'ю телекомпанії "Ера". "Є постанова уряду, яка забороняє військово-технічне співробітництво з країнами, на які поширюються санкції Ради безпеки ООН. Якщо ці норми хтось порушує, то це вже питання для громадськості, політичних сил та влади".

При цьому Ющенко зазначив, що в цій ситуації українцям "треба дбати про Україну, не висипати зайвого попелу", загострюючи ситуацію. Водночас він закликав владу бути "відкритою до розслідування".

"В даному випадку мова іде про запис і ніщо більше. За нашим законодавством, це ще не є факт поставки", - зауважив Ющенко.

Водночас Ющенко наголосив, що для нього важливішою є "морально-політична сторона". "Якщо є факт розмови в такій тональності, яка стосується нашого стратегічного партнера, то це питання довіри".

За словами Ющенка, Україна має знайти способи переконати США у щирості стосунків у майбутньому: "Якщо це було [факт розмови] – то це був епізод [у відносинах України і США]. Якщо не було – то довести, що цього не було".powered by lun.ua