Янукович приїхав до Москви раніше за Кучму. На оглядини

Понеділок, 9 грудня 2002, 10:46
В російській столиці в понеділок зустрічається найвище керівництво Росії та України. Візит до Москви – це перша закордонна поїздка нового глави українського уряду Віктора Януковича, зазначає "Німецька хвиля".

Команди Януковича і Кучми летять до Москви різними літаками, і для кожного передбачені окремі заходи. Але експерти припускають, що головна мета цієї поїздки – представити Кремлю нового українського прем‘єра.

Політолог Анатолій Гриценко каже, що російське керівництво буде придивлятися до Януковича. Передбачені його зустрічі із Володимиром Путіним та прем‘єром Михайлом Касьяновим у форматі "віч-на-віч".

Очікується, що сторони обговорять питання торгово-економічного співробітництва, паливно-енергетичного комплексу та транспорту. Минулий рік був не найкращим в економічних взаєминах, що визнав буквально місяць тому і сам Кучма. Тому від приходу нової людини в український уряд очікують серйозних зрушень, вважає експерт Гриценко. Як свідчить статистика, найбільш динамічно торгівля із Росією розвивалась за часів прем‘єрства Віктора Ющенка.

Віктор Янукович відбув до Росії на день раніше за Леоніда Кучму.powered by lun.ua