Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

"Ющенко" обіцяє зробити Україну колонією США

Четвер, 3 квітня 2003, 14:13
Війна проти Ющенка триває. У середу фальшивки виявили на Кіровоградщині. Псевдо-лист за змістом є тим самим, 750-тисячний тираж якого був арештований у Києві два тижні тому. Новий удар по Ющенку зроблено із фронту сільського електорату. У листі ідеться про аграрну реформу "очима Ющенка".

Політично обізнаній аудиторії читати фальшивки цікаво як витвір стьобу і пародії. Однак розраховані вони на провінцію, де населення не готове вирізняти справжнього Ющенка від підробного.

У фальшивках Ющенко заявляє, що треба й надалі продовжувати реформу і включити у неї... "присадибні ділянки"! Тобто псевдо-Ющенко збирається посягнути на останнє, що залишилося у селян. "Головна мета аграрної політики – вигнати з землі ледарів і знайти нових, справді ефективних власників... Можливо, постраждають не лише нероби, але й просто не дуже вправні працівники. Однак така вже логіка ринкових відносин".

Наступний абзац узагалі складно читати без сміху, це просто знущання над здоровим глуздом. Але чи зрозуміють фальш селяни? Несправжній Ющенко повідомляє, що при обранні його президентом "згідно з домовленістю, кращі агрофірми США і Канади отримають найперспективніші ділянки українських чорноземів і надішлють до нас кілька тисяч своїх представників; працелюбні американські фермери стануть справжніми господарями землі". Тепер уявіть реакцію на сказане в українській глибинці.

Листи були знайдені на Кіровоградщині, у сільськогосподарському поясі України. Як повідомляє прес-служба "Нашої України", листівки виявили у містах Світловодськ та Олександрівка. Характерно, що в цьому окрузі на виборах 2002 блок Ющенка був другим - після комуністів. І тут у "Нашої України" кращий показник, ніж у цілому по області, де вони четверті (15% проти 10% відповідно).

Ще один абзац із листа показує спробу технологів протиставити Ющенка лівим. "Із якою люттю напали на неї [аграрну реформу] ліві партії! Комуністи й соціалісти навіть пробували заперечити законність реформи в Конституційному Суді!" Варто додати, що на Кіровоградщині першими були саме комуністи й соціалісти.

Ще одна мета третього листа - та ж сама, що і у попередніх: повністю перекрити канал спілкування Ющенка та опозиціонерів із виборцями. Проте залишається питання - як могли сплисти на поверхню листівки, арештовані прокуратурою? Чи то вороги знайшли нові цехи, чи то слідство не там шукає.

Повністю текст листівки виглядає так:

Відкритий лист моїм виборцям

Мої дорогі маленькі українці! Хлібороби! Ви знаєте – я завжди обстоював чесну та прозору політику. І давно вже хотів поговорити з Вами цілком відверто. Про що? – запитаєте Ви. Зрозуміло, про найважливіше – про нашу рідну землю, про найродючішу у світі українську землю-годувальницю.

Чим була наша земля в часи колгоспно-кріпосницького рабства? "Всенародною власністю", яка годувала лише зграю номенклатурників і ненажерливого голову колгоспу. Навіть після здобуття незалежності ситуація майже не змінилася. Зміни почалися лише наприкінці 1999 року, коли було видано Указ про реформування аграрного сектору. Аграрна реформа була повністю погоджена з кращими фахівцями Світового Банку і Міжнародного Валютного Фонду, її підтримав уряд Сполучених Штатів України й особисто тодішній президент США Білл Клінтон. Зрозуміло, радикальне реформування, передбачене Указом, ніколи не могло бути здійснено, якби не було уряду, готового піти на будь-які жертви заради рішучого прориву на цьому шляху. І такий уряд був! Це був мій уряд – уряд, який я сформував, ставши прем'єр-міністром у грудні 1999 року.

Звісно, зараз, із відстані кількох років ми бачимо, що в аграрної реформи 2000 року були свої недоліки. Насамперед, йдеться про її недостатню радикальність. Скільки міг, я робив гострішою ринкову спрямованість перетворень. Мій уряд ухвалив у цьому напрямі чимало постанов. Зокрема, в січні 2000 року ухвалена постанова про впровадження в практику господарювання ринкових підходів і про заборону органам виконавчої влади втручатися в забезпечення сільськогосподарських товаровиробників матеріально-технічними ресурсами. І реформа пішла! Вже за перший рік мого прем'єрства було ліквідовано більше 10 тисяч колгоспів. Я вважаю, це був вражаючий успіх.

Звичайно, нам вдалося не все. Однак згадаймо, в яких умовах мені доводилося боротися за аграрну реформу! З якою люттю напали на неї ліві партії! Комуністи й соціалісти навіть пробували заперечити законність реформи в Конституційному Суді! Ліві називали реформу "найбільшим злочином перед Україною та її народом". Вони малювали селянам найпохмуріші перспективи – масове скорочення робочих місць, зруйнування інфраструктури, розкрадання господарств, зубожіння більшості хліборобів і соціально-класове розшарування селянства.

Нарешті, вони вважали найбільшою небезпекою купівлю нашої землі задешево криміналітетом і закордонними господарями! Вони не розуміли і не змогли зрозуміти, що саме це і мало стати головним результатом аграрної реформи – вигнання із землі ледарів і нероб і прихід, ефективного приватного власника. З точки зору ринкової економіки не має ніякого значення хто і звідки приніс гроші! Головне – щоб гроші були!

На жаль, саме тут ми зіткнулися з неочікуваними труднощами. Ефективний закордонний власник поки не прийшов на нашу землю. Головна причина – недостатня, обмежена радикальність реформи, її половинчате виконання. Сьогодні очевидно, що появу на землі справжніх господарів треба підштовхнути. І якщо інвестори поки не стали в загальнонаціональному масштабі скуповувати орні землі, необхідно зробити наступний крок і включити в реформи присадибні ділянки!

Повторюю - головна мета аграрної політики – вигнати з землі ледарів і знайти нових, справді ефективних власників. Я розумію, що поглиблення аграрної реформи може потягти за собою деякі перекоси, можливо, постраждають не лише нероби, але й просто не дуже вправні працівники. Однак така вже логіка ринкових відносин, і ніякі жертви не спинять нас на шляху до Національного Відродження.

Проте, багато прогресивних починань мого уряду було заморожено одразу після моєї відставки. Знову час від часу селу дають чергову подачку, замасковану під кредити чи під пільгові поставки паливно-мастильних матеріалів, техніки і добрив. Далі це терпіти неможливо! Ми з Вами зобов'язані довести аграрну реформу до кінця. Нам під силу стерти з нашої України залишки колгоспно-кріпосницького рабства і провести повний і загальний перерозподіл землі. І я знаю, як зробити останній, рішучий прорив!

Під час своєї останньої поїздки до Америки я глибоко й детально обговорював це питання з поважними банкірами, видатними американськими підприємствами та високими урядовими посадовцями. Ми домовилися, що, коли я стану Президентом України, нам рішуче допоможуть остаточно закінчити реформування українського села. Згідно з домовленістю, кращі агрофірми
США і Канади отримають найперспективніші ділянки українських чорноземів і надішлють до нас кілька тисяч своїх представників. Працелюбні американські фермери стануть справжніми господарями землі. За дієвої підтримки кращих з нинішніх керівників сільськогосподарських підприємств вони покладуть край пережиткам колгоспного ладу, і насамперед найстрашнішим з них – крадіжкам і ледарству!

Я впевнений – Ви схвалите й підтримаєте це прогресивне, ринкове рішення земельного питання. Фермерський період стане завершальним етапом аграрної реформи, і наша багатостраждальна земля знайде, нарешті, свого довгоочікуваного господаря. Тільки так ми досягнемо справжнього Національного Відродження нашої рідної України!

Щиро Ваш,
Віктор Ющенко


P.S. Блок "Наша Україна" у заяві з приводу третьої партії листівок порівняли авторів фальшивки з Геббельсом, який керувався правилом - чим нахабніша брехня, тим охочіше їй вірять. "Вони безсовісно спотворюють факти, вішають цю локшину на вуха громадян, які ще не забули, що саме уряд Ющенка видав селянам пенсію живими грошима, ліквідував бартер, встановив баланс цін на сільськогосподарську продукцію, дав селянам пільгові кредити", йдеться у заяві блоку.

З останніх подій автори заяви зробили такий висновок – "ініціатори цих кримінальних ігрищ мають надійне прикриття, величезний фінансовий та адміністративний ресурс", та натякають на СДПУ(О): "Вони не замислюються, скільки їхні фірми зрубали смерек у Закарпатті, щоб вкотре засмітити Україну брехливою паперовою пропагандою. Скільки будинків знесе після цього весняна стихія через їхні непомірні амбіції. Їм це байдуже".

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
12:45
Благодійні та громадські організації в Україні масово не подають фінансову звітність
12:44
відеоАтеш: Росія мінує гавань біля Новоросійського порту, через загрозу морських дронів
12:42
ООН прогнозує скорочення населення світу вже у цьому столітті
12:41
Втрати Росії у травні і червні були рекордними − розвідка Британії
12:39
футболМатчі 1-го туру УПЛ за участі "Шахтаря", "Динамо" та "Руха" перенесені через виклик гравців на Олімпіаду
12:33
фотоПопри протести українців: в Іспанії проводять організований росіянами кінофестиваль
12:32
Витік інформації з НАБУ: заступник директора Углава каже, що пройшов поліграф
12:24
"Охматдит" готується до відбудови: благодійники перерахували близько 800 мільйонів
12:24
Один із "Шахедів", запущених по Україні 11 липня, спокійно годину літав у Білорусі
12:11
фотоСБУ затримала на хабарях одного з головних податківців Києва
Усі новини...
Реклама: