ІМІ підтверджує, що загибель Єфремова було знято на плівку

Понеділок, 4 серпня 2003, 10:28
Представник ІМІ Марія Самбур, яка проводить власне розслідування загибелі Володимира Єфремова, знайшла підтвердження, що аварію, під час якої загинув журналіст, дійсно було знято на плівку.

Самбур побувала у Кременчуці, де відвідала лікарню, в якій досі перебуває Павло Пінчук - водій МАЗа, що з ним зіткнувся автомобіль Володимира Єфремова.

Павло Пінчук підтвердив, що поряд із автомобілем загиблого стояла людина з відеокамерою і знімала все, що відбувається. Після цього він знепритомнів, і приїзду міліції та швидкої допомоги вже не бачив.

Марія Самбур з'ясувала, що ані співпрацівники МВС, ані присутні на місці аварії водії відеозйомки не здійснювали. З 14 липня, коли загинув Володимир Єфремов, невідомий оператор цю відеозйомку досі не оприлюднив.

Інститут масової інформації звертається до людини, яка здійснювала відеозйомку, з проханням передати її оригінал, або копію. Це допоможе з'ясувати певні обставини загибелі співробітника ІМІ. Інститут гарантує нерозголошення імені людини, котра передасть цей відеозапис.

ІМІ пропонує звертатися до Марії Самбур за телефоном юридичної служби ІМІ: 044-212-12-26.

Пінчук також згадує, що ще за 50 метрів він побачив, "що з легковиком, який їхав йому назустріч, щось не гаразд: він крутився, як на льоду". "Пінчук робив все можливе, аби уникнути зіткнення, але легковик винесло на зустрічну смугу і він просто влетів у його МАЗ, ударившись в лівий бік між бензобаком та передніми колесами. Удар був настільки сильним, що легковик відкинуло знову на протилежну смугу. Цієї миті МАЗ виїхав у кювет і перекинувся. Пінчука закрутило, як білку в колесі", повідомляє сайт ІМІ.

"Вилізши з кабіни, я навіть не відчував болю від отриманих травм, - цитує сайт Павла Пінчука. - У мене в голові була одна думка, що треба рятувати водія легковика. Його машина ще не горіла, але з неї вже валував дим. Зазирнувши в кабіну, я зрозумів, що повітряна подушка спрацювала й лопнула. Коли витягував водія з кабіни, його машина вже горіла."

На зустрічі у Дніпропетровську заступник головного редактора Чорнобильського видавництва "Наш час" Ігор Прушинський повідомив Самбур, що "за кілька хвилин до аварії, проїжджаючи населений пункт, автомобіль Володимира Єфремова рухався зі швидкістю 90-100 кілометрів на годину".

"Коли Прушинський доїхав до місця аварії, то був уже шостим, попереду зупинилось п'ять легкових автомобілів. Машина, яка обігнала його в селі, горіла. На його думку, водій цієї машини обігнав також і всіх інших, тому що самого Прушинського більше ніхто не обганяв. Водії приносили зі своїх автомобілів вогнегасники та воду в пляшках, але все було марно.

Ігорю здалася дивним поведінка водіїв двох КамАЗів, які стояли біля своїх автомобілів і взагалі ніяк не реагували на те, що відбувається.

До палаючого автомобіля підбігли водії машин, які зупинялися, і допомогли водію МАЗа витягнути потерпілого. Тіло було понівечене. Він був уже мертвий. Водії спробували загасити автомобіль, але безуспішно. За п'ять хвилин він згорів, як смолоскип", повідомляє ІМІ.

Читайте також

Небезпечна професія. Дубль N. Загинув журналіст, який остерігався Пінчука та мав виступати свідком у справі Лазаренка

Загибель Єфремова знімали на плівку?powered by lun.ua