ПЕРЕД ВИХОДОМ НА ПЕНСІЮ ВІД КУЧМИ ВІДВЕРНЕТЬСЯ ФОРТУНА?

П'ятниця, 8 серпня 2003, 15:08
Леонід Кучма не залишиться на третій президентський термін, пророкує астролог Валерій Заблоцький. Крім того, до відходу на пенсію астролог рекомендує Кучмі "збирати гроші та нерухомість".

В інтерв'ю "Известиям" Заблоцький затверджує, що український президент триєдиний: Кучма-людина, Кучма-чиновник і Кучма-лідер України. Тому і гороскопів на нього - три.

"Леонід Кучма - вогняний лев, а країна, якою він править, - білий баран (народилася в серпні 1991 року). Через "тваринну агресію", судячи з усього, ніяк і не настане гармонія у відносинах Кучми з країною. Виходячи з "білого" минулого, Україна врівноважена і спокійна, дотримує "сімейні і родові цінності як основи розвитку". От і опозиція затверджує: у Києві править "сім'я", пишуть"Известия".

На думку астролога, нинішній і майбутній роки стануть для Кучми часом відродження і підйому: "Ще в 2002-му до президента прийшла велика сила, але її стримували негативні впливи".

За даними Заблоцького, "Кучма особливо буде сильний наприкінці 2003 - першій половині 2004 року. Він зможе стати багатшим, йому буде легше "використовувати сприятливий шанс у ризикованих ситуаціях". Навряд чи хтось зможе скласти йому конкуренцію.

Але з червня по початок листопаду 2004-го, у період передвиборної кампанії, для Кучми почнеться важкий час, виникнуть проблеми зі здоров'ям. Цей період навіть небезпечний для життя. Іноземні держави спробують його ізолювати. У роботі відмовить інтуїція, можливі "помилки, прорахунки, самообмани".

Як стверджує астролог, на момент виборів "Кучма буде ізольований". Він позбавиться своїх повноважень і, можливо, навіть потрапить у лікарню. Але "таємні друзі допоможуть у матеріальних справах". "Не даремно в парламенті вирішується питання про довічне забезпечення і недоторканність для Леоніда Даниловича і його родини", пишуть"Известия".

До того ж астролог запевняє, що "приватні проблеми Кучмі допоможе вирішити російський фактор", який на Україні символізує посол Росії Віктор Чорномирдін.

Проте, на зближення з Росією Кучма з астрологічної точки зору не налаштований, як би часто він не їздив до Москви. "Кучма підсвідомо побоюється північно-східного напрямку й очікує від нього втрати свого авторитету", говорить Заблоцький.

Після виборів, згідно з прогнозами астролога, творча енергія Кучми проявиться у справах азартних - там, де треба ризикувати і вигравати. Валерій Заблоцький вважає, що Кучма займеться "викладацькою діяльністю, рекламою, акторською майстерністю і вихованням онуків".

Україну ж, яка дочекається зміни влади, "очікують позитивні тенденції, підніметься її авторитет на Заході й у Росії, покращиться фінансова система".

powered by lun.ua