Фальшиву Брітні Спірс виготовляли під київською мерією

Середа, 3 вересня 2003, 17:42
Підпільний цех з виробництва неліцензійних компакт-дисків виявлений у центрі Києва, на вулиці Прорізній.

Як повідомили в середу в центрі громадських зв'язків ГУМВС України у Києві, законспірований цех був розташований в підвальних підсобних приміщеннях магазинів "Арка CD" і "Арка Відео".

Магазини давно привертали увагу столичного управління боротьби з економічними злочинами в зв'язку з відроблянням оперативних матеріалів по операції "Інтелект", направленій на виявлення злочинної діяльності по виготовленню і поширенню продукції з порушенням прав інтелектуальної власності.

Внаслідок операції встановлено, що в підвалах магазинів здійснювалося таємне укомплектування контрафактних примірників аудіовізуальних творів, музичних фонограм, комп'ютерного софту та баз даних на оптичних носіях інформації, тобто на CD-ROM і DVD. Звідси контрафактна продукція розповсюджувалася оптово-роздрібним способом.

На піратській фабриці були вилучені 14944 CD-ROM і музичних компакт-дисків, 4705 DVD, 3500 поліграфічних обкладинок. Також у піратів конфіскували їх засоби виробництва - три комп'ютерні системні блокі. Усього товарно-матеріальних цінностей вилучено на суму більше 430 тис. грн. Готуються матеріали для порушення кримінальної справи.

Інтерфакс-Українаpowered by lun.ua