ІМІ "догрався" із заявами Гончарова?

2 перегляди
Субота, 6 вересня 2003, 20:17
Інститут масової інформації, який оприлюднив заяви Гончарова до громадськості у зв'язку зі справою Гонгадзе, повідомляє про можливий тиск з боку перевіряючих структур.

"У п'ятницю до будинку по вулиці Воровського, 4, де Інститут масової інформації винаймає приміщення, завітала пожежна інспекція", – ідеться у повідомленні ІМІ, переданому до "Української правди".

За даними ІМІ, пожежні інспектори пообіцяли повернутись у понеділок – із "письмовим списком претензій до винаймачів службових приміщень".

Інститут масової інформації зазначає, що пожежники перевіряли, наскільки організації, котрі винаймають площу у ВНТ "Київ", відповідають галузевим інструкціям пожежників та чинному законодавству.

"Зокрема, чи отримали орендарі в пожежників дозвіл на початок роботи перед тим, як вселятися, чи пройшов відповідальний за безпеку від організації спецкурс із вогнеборства..."

ІМІ зазначило, що інспектори відвідали і їх сусідів у приміщенні.

"Ми поки що утримуємось від проведення паралелей між публікаціями на сайті ІМІ листів Ігоря Гончарова та перевіркою з боку пожежної служби. Принагідно обіцяємо виконувати всі вимоги протипожежної безпеки, як і чинного законодавства, якого ніколи не планували порушувати.

Але за вісім років моніторингу дотримання норм свободи слова ІМІ настільки часто писав про санітарні, пожежні та інші перевірки, котрі наші колеги-журналісти вважали зовсім невипадковими, що ми залишимо за собою право робити відповідні висновки, якщо у понеділок гості виявляться надміру ретельними", - ідеться у повідомленні Інституту масової інформації.

Як відомо, влітку ІМІ оприлюднила листи заарештованого екс-співробітника УБОЗу Ігоря Гончарова, де він говорить про знущання над ним під час перебування під вартою і про намір розповісти на суді правду про вбивство Георгія Гонгадзе. На початку серпня Гончаров помер у лікарні. Офіційна причина смерті досі не оголошена.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua