Піскун готовий поступитися Генпрокуратурою Колінько

П'ятниця, 3 жовтня 2003, 20:19
Генеральний прокурор готовий поступитися своїм місцем голові Комітету по боротьбі з корупцією при президенті України Ользі Колінько.

"Якщо голова держави і Верховна Рада вважатимуть, що вона гідна бути Генеральним прокурором, то я із задоволенням поступлюся Ользі Михайлівні свої кріслом. Десь у 2006-му році - після того, як закінчаться мої повноваження", - сказав Піскун в інтерв'ю "Киевскому телеграфу".

Він також зазначив, що Ольга Михайлівна його "взагалі не непокоїть". "Рівно як і її діяльність на посаді голови Координаційного комітету. Вона щось розслідує, їздить з перевірками регіонами", - нагадав Піскун.

У той же час він заявив, що не збирається "писати заяву про відставку", "принаймні, найближчим часом". "Генеральний прокурор не буде писати рапорт про відставку", - сказав він.

"У Конституції сказано, що генпрокурор повинен зробити таким чином, якщо парламент виразить йому недовіру. А вже справа президента приймати цей рапорт чи ні. Загалом, остаточне рішення залишається за президентом", - нагадав Піскун.

Генерального прокурора не хвилює і те, що у парламенті збирають підписи про його відставку. "Ну і нехай збирають: це нормальне явище", - сказав він і додав, що це "плюралізм думок: комусь подобається, як працює Генпрокурор, комусь не дуже".

"Але найцікавіше" на думку генерального прокурора, що підписи про його відставку збирають "ті політичні сили, які не голосували за його утвердження". "Іншими словами, зміщення Генерального прокурора ініціюють ті, хто з самого початку не підтримував мою кандидатуру", - відзначив Піскун.

Він також зізнався, що не бачив "жодного паперу з автографами".

У той же час у генпрокурора "ділові стосунки", а розмови, "які ведуться навколо відносин Генпрокуратури з цією фракцією, не відповідають дійсності". "Ніякого невдоволення один одним у нас немає", - заявив Піскун.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
20:57
ЗМІ: Орбан у новому листі Мішелю просить не виносити на саміт ЄС рішення щодо України
20:37
Націлились на критично важливі ресурси: чому Китай та Росія вкладають в Африку
20:34
Україна почала консультації з Євросоюзом про "гарантії безпеки"
20:27
Від російських обстрілів постраждала гімназія у Нікопольському районі
20:25
"Укрнафта" запускає чергову високодебітну свердловину на заході України
20:05
"Схеми": Нардеп Борт їхав у відрядження на кілька днів, але лишався за кордоном ще на місяць
20:01
фотоУ Німеччині пара прикрасила вдома 555 ялинок і встановила світовий рекорд
20:01
Тимчасовим коридором у Чорному морі з українських портів вийшли вже 200 суден
19:56
На фронті відбулось 61 бойове зіткнення, ворог обстрілював з авіації та артилерії – Генштаб
19:41
Умєров обговорив зі Столтенбергом підтримку від НАТО та потреби України у зимовий період
Усі новини...