Німеччина реагує на війну, оголошену Ющенку в Донецьку

Понеділок, 3 листопада 2003, 16:04
Німеччина занепокоєна подіями у Донецьку минулої п’ятниці. Про це йдеться в коментарі німецького посольства щодо зірваного з'їзду "Нашої України", переданому "Українській правді".

"Неодмінною і важливою рисою демократичного суспільства є можливість для всіх партій представити себе і свої програми. Завданням влади є забезпечення безперешкодного проведення заходів не лише урядової партії, але й опозиції", - говориться в коментарі.

"Якщо ж вони не можуть забезпечити цього завдання, то це викликає занепокоєння. Водночас, таким чином, Україна ставить себе поза межи мінімальних європейських демократичних стандартів", - вважає Німеччина.

Як повідомлялося, раніше посол США в Україні Джон Гербст назвав події в Донецьку "поразкою демократії України".

А в понеділок лідер фракції "Регіони України" Раїса Богатирьова піддала критиці дії дипломатичних представників, які виступили з заявою у зв'язку зі зривом з'їзду "Нашої України" у Донецьку.

"Представники іноземних держав беруть на себе повноваження коментувати [події в Донецьку]. Це дії, які підбурюють і підпалюють ситуацію". "За міжнародним законодавством будь-який дипломатичний представник не має права втручатися у внутрішні справи держави", - сказала вона.

Читайте також:

США РОЗЧАРОВАНІ ВІЙНОЮ ПРОТИ ЮЩЕНКА В ДОНЕЦЬКУ

ДОНЕЦЬКІ РАДЯТЬ ПОСЛУ США НЕ ВТРУЧАТИСЯ В РОЗБОРКИ З ЮЩЕНКОМ, А ЮЩЕНКУ – НЕ БУТИ АМОРАЛЬНИМ

powered by lun.ua