У Запорожжі заборонили намети "Так! Ющенко!" через загрозу тероризму й торгівлю памперсами

Середа, 2 червня 2004, 13:55
1 червня Орджонікідзевський місцевий суд Запоріжжя заборонив обласній організації партії "Реформи й порядок" виставляти намети "Так! Ющенко!" і проводити інформаційні пікети в рамках Всеукраїнської акції протесту "Досить обдирати народ!"

Про це повідомляється в прес-релізі партії.

Як відзначається в повідомленні, суддя Воробйова спочатку визнала жовтогарячі намети "малою архітектурною формою", яку "нашоукраїнці" нібито використовують для торгівлі чи то цигарками, чи то памперсами.

"А щити "Так - добробуту, ні -диктатурі!", на компетентну суддівську думку, допоможуть симпатикам Ющенка в рекламі своєї "незаконної підприємницької діяльності", - відзначають автори.

У ході судового розгляду з'ясувалося, що пікети "Нашої України" "становлять серйозну загрозу здоров'ю запорожців через ріст міжнародного тероризму".

"А ще "охоронці порядку" дуже схвильовані поширенням правди про "досягнення" нинішнього уряду. "Ваші намети нам - як більмо в оці" - відверто зізнався один з високопоставлених чиновників міськвиконкому", - говориться в прес-релізі.

Керівник регіонального представництва "Нашої України", народний депутат Сергій Соболєв, коментуючи рішення Орджонікідзевського суду, сказав: "Я ще не бачив більш нахабного знущання над Конституцією й Законами України".

"Режим Кучми-Януковича разом зі своїм прихвоснем Карташовим хочуть залишити нам тільки одне право – мовчати. Але ми не скоримося агонізуючій владі і скажемо на весь голос: "Так – добробуту, ні – диктатурі!", - відзначив депутат.

Нагадаємо, що два тижні тому цей же суд з ініціативи міськвиконкому наклав заборону на проведення мітингу "Нашої України".


powered by lun.ua