Перший агітефір на УТ-1 виявив, що Ющенко хоче знищити Україну

Середа, 1 вересня 2004, 21:34
Кандидат у президенти Олександр Базилюк під час безкоштовного агітаційного часу в ефірі УТ-1 пропагував проти Віктора Ющенка.

Базилюк назвав Ющенка "Мазепою" і сказав, що його роль – "знищення України як слов'янської держави".

"Ми знаємо, як вороги України готували Ющенка, щоб він став президентом України", - сказав Базилюк.

Базилюк звернувся до прикладу Західної України – на ньому "можна зрозуміти, яка доля чекає на нас" після перемоги Ющенка.

"Протягом трьох століть на території Галичини ворогам вдалося знищити слов'ян як народ", - заявив Базилюк.

"Включивши Галичину до складу Австро-Угорщини та Польщі, запровадивши уніатство замість православ'я, вигадавши галицький діалект, за 300 років наші вороги з нащадків Данила Галицького зробили вірних слуг Західної Європи, які ненавидять усе православне і слов'янське".

"Тому цю виборчу кампанію ми, слов'яни, будемо проводити в нещадній боротьбі з ворогами і їх агентами. Ми будемо боротися за те, щоб громадяни розуміли, якої помилки вони можуть припуститися, зробивши неосмислений вибір", - сказав Базилюк.

"Сильний слов'янський світ не потрібен Заходу. Руками Коштуніци Захід розвалив Югославію на держави-маріонетки, руками Саакашвілі Заходу вже вдалося поставити православну Грузію на поріг військового конфлікту з Росією", - також зазначив Базилюк.

"Нещодавно американські сенатори не приховуючи обговорювали питання, що США роблять ставку на Ющенка", - сказав кандидат у президент.

"Югославсько-грузинський сценарій – не наша доля", - повідомив Базилюк.

"Голосуйте за самостійного українського президента", - закликав Базилюк, однак не повідомив, кого він має на увазі.

Базилюк виступав російською мовою в прямому ефірі УТ-1 і зекономив три хвилини.

Як відомо, всім кандидатам у президенти надається 30 хвилин безкоштовного часу в ефірі УТ-1, які розбили на три уривки по 10 хвилин. Агітаційні ефіри почалися 1 вересня і закінчаться 7 жовтня.

Фаворити виборів Віктор Ющенко вперше виступить на УТ-1 о 20:30 2 вересня, Янукович – 9 вересня о 20:20.

"Українська Правда"

Читайте також:

Графік виступів кандидатів
powered by lun.ua