ЯЙЦЕ В ЯНУКОВИЧА ПРИРІВНЯЛИ ДО НАСИЛЬСТВА І ПОРУШИЛИ ЩЕ ОДНУ СПРАВУ

П'ятниця, 1 жовтня 2004, 12:27
За фактом інциденту з прем'єром Віктором Януковичем в Івано-Франківську 24 вересня порушено ще одну кримінальну справу.

Справу порушила прокуратура Івано-Франківської області згідно зі статтею 346, частиною 2 Кримінального кодексу України (погроза або насильство у відношенні державного діяча).

Про це повідомив у п'ятницю агентству "Інтерфакс-Україна" керівник прес-служби Генпрокуратури Сергій Руденко.

"У кримінальній справі є дані про те, що не можна виключати, що в Януковича кидали й іншими предметами, крім яйця. Про це є свідчення", - відзначив Руденко, пояснюючи причину порушення ще однієї кримінальної справи.

За його словами, не виключається, що до інциденту причетні й інші, поки не встановлені особи.

Як повідомлялося, одразу після подій 24 вересня в Івано-Франківську була порушена кримінальна справа за статтею "хуліганство" щодо студента Дмитра Романюка, який кинув в прем'єра куряче яйце.

Руденко також підкреслив, що нова інформація про інцидент "не має жодного відношення до студента Романюка". "Усе, що стосується конкретно Романюка, залишається в силі (кримінальна справа за статтею про хуліганство і потім звільнення студента з-під варти на прохання прем'єра)", - сказав керівник прес-служби.

Він також відзначив, що інформація, яка з'явилася в ЗМІ про те, що Романюку загрожує 12 років позбавлення волі у зв'язку із замахом на прем'єра, не відповідає дійсності.

Руденко підкреслив, що надалі інцидент із Януковичем буде розслідувати Івано-Франківська обласна прокуратура, і не виключив можливості об'єднання двох кримінальних справ в одне провадження.

<і>Дивіться також відео, на якому ЧІТКО видно, що нічого, окрім яйця, в Януковича в Івано-Франківську не кидали.

Читайте також усі подробиці яєчного терактуpowered by lun.ua