Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Ющенко поки не піде на штурм ЦВК. Він хоче повторити успіх Кучми

Вівторок, 2 листопада 2004, 16:22
Команда Віктора Ющенка вважає, що проведення акцій протесту після фальсифікації у першому турі може призвести до зриву другого туру виборів.

"БТРи і спецпідрозділи "барс" збираються під Центрвиборчкомом не випадково. Влада чекає на ті дії, щоб ввести надзвичайний стан і зупинити вибори як факт", - заявив довірена особа Ющенка Микола Томенко.

Він додав: "Ми настільки переконані у перемозі, що готові це зробити в другому турі".

"У першому турі влада показала всі козирі. І у другому турі ми не побачимо, що 30% виборців не зможуть проголосувати через відсутність прізвищ у списках виборців", - сказав він.

Ющенко також розраховує на підтримку в другому турі з боку Олександра Мороза та частини електорату Петра Симоненка.

"З Соцпартією ситуація зрозуміла. Я не уявляю, як Олександр Мороз може підтримати владу. Це просто неможливо", - сказав Томенко.

"Найскладніша ситуація у взаєминах із КПУ, оскільки її лідер озвучив, що не підтримуватиме жодного кандидата. Щоправда, Петро Миколайович (Симоненко) сьогодні півдня проводить переговори з "Регіонами України". Можливо, вони йому порадять знайти іншу позицію", - зазначив депутат.

"Як розповідав мені депутат Верховної Ради – довірена особа Симоненка на Луганщині, їх нищить влада. І я не уявляю, як ця людина може агітувати, що Янукович – менше зло".

"Якщо лідер Компартії знайде форму підтримати чинну владу, то КПУ просто не буде у наступному парламенті", - сказав Томенко.

Томенко сказав, що вони проводили своє дослідження поведінки електорату Симоненка у разі, якщо він виступить проти обох кандидатів. Тоді 10-15% виборців його підтримають, 30% виступлять за Ющенка і 20% за Януковича.

Він також наголосив, що "середньостатистичні прихильники" Кінаха і Омельченка також не підтримують владу.

Томенко також висловив обурення коментарями після виборів про те, що їх результати начебто засвідчили "навічний розкол України".

"У 1994 році Кучма переміг у першому турі в 10 областях і Севастополі, у другому – в 13 областях і Севастополі. Тоді тему розколу ніхто не підіймав. У 1999 році Кучма переміг у 16 областях і Києві у першому турі та в 15 областях і в Києві – у другому турі", - нагадав Томенко.

"Зараз, якщо апелювати навіть до даних ЦВК, Ющенко переміг в 16 областях і Києві", - сказав Томенко.

Водночас, за даними таємного екзит-полу, Ющенко зафіксував перемогу на один регіон більше – в Херсонській області.

Томенко нагадав, що під час виборів технічні кандидати випускали листівки на тему начебто розколу України через Ющенка. Депутат сказав, що після перемоги лідера "Нашої України" ініціюватимуть притягнення до кримінальної відповідальності кандидатів Козака, Базилюка та Яковенка за розпалювання міжнаціональної ворожнечі.

"Українська правда"

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...
Реклама: