Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

"Здійснити вивчення політичної позиції суб'єктів господарювання з метою можливості зміни цієї позиції на бік Януковича"...

П'ятниця, 5 листопада 2004, 16:11
Регіональний штаб Віктора Ющенка в Закарпатській області отримав у своє розпорядження цікавий документ. Це - доручення з питань проведення другого туру виборів президента України, датоване 3 листопада цього року. За даними регіонального штабу доручення вийшло із коридорів Мукачівської райдержадміністрації.

Штаб нагадує, про нещодавне допручення прем'єра правоохоронним органам покарати усіх винних у порушеннях виборчого законодавства в ході першого туру виборів, незалежно від того, інтереси яких кандидатів у президенти вони представляли.

Дане доручення прозвучало на засіданні Кабміну.

Проте є всі підстави вважати, що воно (доручення) є лише піар-ходом для широкої громадськості. Тому, що зовсім інші вказівки йдуть на місця:

 
 
Заступникам голови по напрямках спільно
з сільськими та селищними головами, довіреними особами.


1. Проаналізувати керівний склад дільничних комісій, агітаторів, спостерігачів та координаторів більшості дільниць по забезпеченню виборів Президента України (кандидата В.Ф.Януковича)

Термін: до 06 листопада 2004 р.

Начальникам: відділу освіти (Козел Л.Д.),
охорони здоров'я (Сметюхову О.Д.), культури (Лешко М.С.),
спільно з сільськими та селищними головами, довіреними особами.


3. Провести у підпорядкованих структурних підрозділах збори та індивідуальні співбесіди по забезпеченню виборів Президента України (кандидата В.Ф.Януковича).

Термін: до 10 листопада 2004 р.

Начальникам: ОДПІ (Луннику Р.В.), райСЕС (Мокрицькому А.І.), Латорицька екологічна інспекція (Бусленко В.П.),
СДПЧ – 4 (Шляховенко В.П.); спеціалісту управління економіки райдержадміністрації (Попінчак М.Л.)


4. Провести профілактичну інвентаризацію всіх торгових точок району, надати методичну допомогу підприємцям з питань дотримання санітарно-епідеміологічного, податкового, екологічного та пожежного законодавства. Здійснити вивчення політичної позиції даних суб'єктів господарювання з метою можливості зміни цієї позиції на бік (кандидата.Януковича В.Ф.).

Термін: до 10 листопада 2004 р.

Начальникам Пенсійного фонду (Свида М.І.),
районного центру зайнятості (Плехановій М.Л.),
управління праці та соціального захисту
населення райдержадміністрації (Фріндт А.А.)


5. Роздрукувати списки пенсіонерів, безробітних, громадня, які отримують державні допомоги, пільги та субсидії, розкріпити з виїздом своїх працівників по селам району та провести відповідну роботу по забезпеченню виборів Президента України (кандидата В.Ф.Януковича).

Термін: до 10 листопада 2004 р.

Начальнику поштового зв'язку (Петричко М.В.)

6. Провести профілактичну роботу з листоношами сіл щодо недопустимості перекручень інформації по підвищенню пенсій діючим прем'єром В.Ф.Януковичем.

Термін: до 06 листопада 2004 р.

Начальнику Мукачівського району
електричних мереж (Найман В.М.)


7. Провести профілактичну роботу з контролерами з питань агітації голосування у другому турі (за В.Ф.Януковича) за місцем їх проживання та за закріпленими населеними пунктами.

Термін: до 06 листопада 2004 р.


Начальнику Мукачівського РВ УМВС
в Закарпатській області (Яременко Г.В.)


8. Забезпечити безпеку проживання керівного складу дільничних комісій, де вибори пройшли успішно.

Термін: з 03 листопада до кінця виборчого процесу.

Голова координаційного комітету
по виборах Президента України В.І.ЛазарШтаб звертає увагу, що таким чином, ще до оголошення остаточних результатів виборів у першому турі командою Януковича проводиться агітація, що є прямим порушенням закону про вибори президента.

Та найважливішим є те, хто підписав дане доручення і хто має право давати вказівки порушувати закон державним службовцям.

ТОМУ ЩО Пан Лазар є головою Мукачівської райдержадміністрації.

Правоохоронці вже зараз мають підстави порушити карну справу, як цього й вимагає Янукович. І не лише проти Лазаря, але й проти тих державних посадовців, котрим дані доручення і які приступили до його виконання.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування