Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Зінченко погрожує страйком. Мороз мріє побачити Ющенка замість нетверезого Кучми

Субота, 6 листопада 2004, 17:22
Команда Віктора Ющенка створює "добровільні народні дружини" з числа своїх прихильників для захисту від фальсифікації у другому турі.

Про це заявив керівник виборчої кампанії Ющенка Олександр Зінченко на мітингу лідера "Нашої України" в Києві.

"Ми попереджаємо кримінально-олігархічний злочинний режим – не будіть лихо, поки воно тихо. Ми не дамо перетворити Україну в друге Мукачево і захистимо свій вибір", - сказав Зінченко.

Першою лінією захисту від фальсифікацій Зінченко назвав перевірку списків виборців. За його словами, відсутність людей у списках виборців дозволяє владі сфальсифікувати 10-15% виборців.

Також "лінією опору" Зінченко назвав "максимальну організованість".

"Сьогодні поруч із нами Олександр Мороз, всі чесні люди. Ми маємо нову якість опору – і лівих, і центристів, і правих".

"У випадку тиску на себе ми скористаємося всіма конституційними правами, щоб захистити свій вибір. Ми скористаємося правом на організацію страйків".

"Ця осінь – осінь нашого кольору", - завершив Зінченко мітинг Ющенка. Він виступав останнім.

Перед цим виступив Олександр Мороз, який повідомив, що він підтримує Ющенка і вони для цього не розпускали передвиборчі штаби.

"Мені подобається колір цього мітингу", - також сказав Мороз, вказуючи на Майдан Незалежності, вщент заповнений людьми з помаранчевою символікою – прапорцями, кульками, стрічками, прапорами.

"Симпатичний оранжевий колір, а ще й червоним, кольором нашої партії, написано "Так", - сказав Мороз і зірвав оплески присутніх.

"Я тут, щоб в Україні були вибори, а поки їх немає. Сподіваюся, що при Ющенку вибори будуть проводитися, і голос кожного буде враховуватися і він буде мати значення. Це одна з найвищих норм демократії".

Під час виступу Мороз також послався на депутата-соціаліста Юрія Луценка, що через рік президент Ющенко звітуватиме на Майдані Незалежності. "Бо до цього часу ви ніколи не бачили президента не по екрану, а просто так, та ще й тверезого президента", - додав Мороз.

"Украинская правда"


Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування