"Динамо" розповіло, що базу їм будували "глухі", а не контора Кірпи

Середа, 1 червня 2005, 18:46
Футбольний клуб "Динамо" Київ заперечує причетність Львівської залізниці до будівництва комплексу ФК "Динамо" у Жденієво Закарпатської області.

Так клуб відреагував на повідомлення Департаменту зв'язків МВС про те, що Григорій і Ігор Суркіси, а також Віктор Медведчук викликаються на допит із приводу будівництва бази на Закарпатті, що, на думку місцевих ЗМІ, є дачею Віктора Медведчука.

"Львівська залізниця до будівництва комплексу ФК "Динамо" Жденієво Воловецького р-ну Закарпатської обл. жодного стосунку не мала", - говориться в заяві.

Клуб заявляє, що комплекс у селі Жденієво на Закарпатті "побудований на кошти клубу, його акціонерів і спонсорів".

"Динамо" стверджує, що на будівництво бази "був укладений і оплачений у повному обсязі контракт із підприємством "Гарант- УТОГ", а якщо просто: "Львівська обласна організація глухих".

"Ця організація в рамках загального контракту на субпідрядних умовах залучала організації дорожнього господарства і підприємства іншого профілю, з якими робила розрахунки коштами клубу", - відзначається в повідомленні.

Клуб заявляє, що по цьому факту "існує технічна і банківська документація, що може бути пред'явлена на першу вимогу". "Динамо" також відзначає, що таким чином, було забезпечено робочі місця "найбільш соціально незахищеним громадянам нашої країни, що зуміли якісно виконати цю роботу".

Крім того, за даними клубу, бюджету Воловецького району були перераховані кошти на суму 500,3 тис. грн. на відшкодування лісовтрат у зв'язку з будівництвом комплексу, а Держлісгоспові в сумі 156,3 тис. грн. "Усі суми перерахувань підтверджені банківськими документами і відповідають установленим нормативам", - відзначається в повідомленні.

Також ФК "Динамо" відзначає, що профінансувало за договором із Прикарпаттрансгазом будівництво газопроводу до села Подполозьє Воловецького району в обсязі більш 3,2 млн. грн., будівництво берегоукріпних споруд за договором із Закарпатським облавтодором в обсязі близько 0,5 млн. грн. – селяни одержали газ, якого чекали десятиліттями.

Також у повідомленні підкреслюється, що АТ "Закарпаттяобленерго" заробило більш 173 тис. грн. за спожиту електроенергію спортивно-оздоровчим комплексом ФК "Динамо".

Читайте також:

Медведчука і Суркісів викликають у МВС через базу "Динамо"

Дача Медведчука на базі "Динамо"
powered by lun.ua