Безсмертний розширив коаліцію Ющенка Морозом і Кінахом, щоб було 300

П'ятниця, 8 липня 2005, 11:54
Віце-прем'єр з адмінреформи Роман Безсмертний вважає оптимальною участь у майбутніх виборах широкої коаліції з "Нашої України", Блоку Юлії Тимошенко, Народної партії, СПУ і Партії промисловців і підприємців.

"Давно пора політикою займатися у великому масштабі, а не гратися в пісочниці. Провести в парламент потрібно 250 - 300 чоловік. Раз уже прийшли будувати демократію", - сказав Безсмертний в інтерв'ю "Комсомольській правді в Україні".

"Президенту, щоб здійснити задумані реформи, потрібна більшість у парламенті. Інакше Рада буде просто викручувати йому руки", - відзначив він.

Для цього, за словами Безсмертного, "як мінімум, потрібен союз декількох політичних сил".

"Умовно кажучи, має бути виборча коаліція. Наприклад, "Партія Ющенка" + "Партія Тимошенко" + "Партія Литвина" + "Партія Мороза" + "Партія Кінаха" + всі інші партії. Перші дві партії - це ваговики, навколо яких і буде формуватися блок-2006", вважає Безсмертний.

"Вони ж будуть у будь-якому випадку відігравати ключову роль у парламенті. Сьогодні кожного партійця в першу чергу хвилюють звичайні люди - партійний кадровий потенціал. Його не можна втратити в жодному разі", - відзначив він.

На питання, що багато хто говорить, що Тимошенко піде на вибори самостійно, Безсмертний заявив, що "цілком впевнений, що блок Ющенка і Тимошенко відбудеться".

Що стосується співпраці з партією Віктора Пинзеника, він сказав, що "діалог до їхнього з'їзду не виходив".

"Самостійно можна тільки мух бити. Однак там досить серйозних людей, які розуміють, що потрібно блокуватися. Зараз ніхто поодинці країну не ощасливить. Можна провести півтора десятка людей у парламент - і нічого цим не вирішити. А потрібно забезпечити стабільність і спокій у країні", - відзначив Безсмертний.
powered by lun.ua