Засуху тримають в облозі. Вона хоче звільнити Луценка

Субота, 9 липня 2005, 15:50
Народний депутат Тетяна Засуха заявляє, що село Ковалівка продовжує перебувати в облозі.

Про це йдеться в заяві Засухи, переданій агентству УНІАН у п’ятницю ввечері.

"Працівники міліції, - повідомляє вона, - одягнені в форму співробітників ДАІ, зупиняють кожний автомобіль, що під'їжджає та виїжджає із села, перевіряють кожну особу, яка знаходиться в автомобілі, провадять незаконний обшук машин. По селу ходять одягнені в цивільний одяг співробітники підрозділу "Беркут".

"Незважаючи на мої заяви з трибуни Верховної Ради України, міліціонери продовжують чинити беззаконня", - наголошує Засуха.

Водночас вона повідомляє, що надіслала лист президенту, депутатські звернення на ім'я прем'єр-міністра, генпрокурора, уповноваженої ВР з прав людини, міністра внутрішніх справ з проханням розібратись в ситуації, що сталася 6 липня на території її приватного маєтку в селі Ковалівка.

При цьому Засуха просить "розглянути питання щодо відповідності займаній посаді Луценка та вирішити питання звільнення Корніча (в.о. начальника ГУБОЗ України - УП) і інших осіб, що керували вказаною "операцією", з займаних посади та притягнути їх до відповідальності за зловживання владою та службовим становищем згідно з чинним законодавством України".

Також депутат повідомляє, що нею "було подано заяви до прокуратури про порушення кримінальної справи за ст.ст. 162, 365 Кримінального кодексу України проти осіб, що брали участь у казаних вище діях".

Крім того, Засуха заперечує "недостовірну інформацію, що розповсюджується засобами масової інформації, стосовно затримання працівників охоронної фірми "Гюрза" або інших осіб в селі Ковалівка, що були нібито причетні до підготовки вигаданого правоохоронцями для виправдання власних незаконних дій вибуху, а також стосовно проведення з такими особами слідчих дій".

"У присутності журналістів з відеокамерами на моє запитання Корнічу, від кого він "прилетів" мене захищати разом з півсотнею спецназівців, бравий міліціонер двічі підтвердив, що захищає мене… від міліції. При цьому, жодного словами про вибухівки я не від кого від "незваних гостей" не почула", - стверджує Засуха.

Читайте також:

Луценко підозрює, що емоції Засухи від чоловіка, захованого в її кімнаті

У парламенті показали кіно про орлів Луценка, які залетіли до Засухи

Засуха заявила, що Луценко спецназом порушив законpowered by lun.ua