Загородній, якого шукає Піскун, розповів про "хіт-парад ворогів"

Четвер, 1 вересня 2005, 11:30

Заступник голови і голова виконкому СДПУ(о) Юрій Загородній заявляє, що влада запланувала "щотижня по скандалу, пов'язаному з СДПУ(о)".

Про це він сказав журналістам, повідомляє прес-служба партії в четвер.

"Можу з упевненістю сказати, що технологи від влади запланували щотижня по скандалу пов'язаному з СДПУ(о). Від "чорного піару" вони відмовлятися не збираються", - заявив Загородній.

За його словами, "політичні репресії влади проти своїх опонентів з наближенням до дати виборів будуть підсилюватися".

"Президент зі своєї минулої виборчої кампанії засвоїв тільки один технологічний прийом, і сьогодні живе тільки ним: обіцянки можна не виконувати, але успіх гарантує створення образу ворога. Це допомагає йому вирішувати свої політичні та інші проблеми, а заодно намагатися утримувати свій рейтинг, який похитнувся,", - заявив також Загородній, відзначивши, що "у президента список ворогів очолює СДПУ(о)".

Як стверджує заступник голови СДПУ(о), "представники "другої" (виконавчої) і провладні представники "четвертої" (ЗМІ) влади наввипередки ведуть кампанію по дискредитації нашої партії".

"Знову включився Томенко, який мовчав якийсь час після того, як президент досить образно охарактеризував своїх, дуже вже язикатих, соратників. І навіть "тряхнув стариною" міністр Гриценко", - наводить слова Загороднього прес-служба.

За його словами, "на другому місці в списку ворогів президента виявилося злощасне ДАІ - що природно, знаючи його любов особисто сідати за кермо після банкетів".

"На третьому місці – митники, я впевнений, теж не без "поважної" причини. Четвертий рядок президентського хіт-параду ворогів, думаю, посідають податківці, які одержали від президента останнє попередження та випробувальний термін за те, що мало віддали під суд різних "олігархів", - сказав Загородній.

Як відомо, у вівторок заступник голови прес-служби Генеральної прокуратури Юрій Бойченко повідомив, що Загороднього оголошено у всеукраїнський розшук у зв'язку зі справою про фальсифікацію указу президента України про звільнення з посади першого заступника голови Служби безпеки Володимира Сацюка.

"Українська правда"powered by lun.ua