Пінчук просив Порошенка по процедурі, а Зінченко блокував?

Понеділок, 5 вересня 2005, 17:58

Народний депутат і бізнесмен Віктор Пінчук не звертався до секретаря РНБО Петра Порошенка з проханням про захист його прав на Нікопольський завод феросплавів.

Про це заявив Порошенко, відповідаючи на питання журналістів у понеділок.

"Він звертався тільки по процедурі, а не по жодних інших питаннях", - зазначив Порошенко.

Він також наголосив, що жодної "зайвої копійки на посаді секретаря РНБО не заробив".

Коментуючи звинувачення Зінченка, виголошені перед тим на прес-конференції, Порошенко попросив навести конкретні приклади, зокрема, назвати прізвища тих людей, які є представниками Порошенка на місцях і "з якими треба ділитися".

Він також розповів, що жодного разу "жодної претензії не чув", а на саміті голів СНД у Казані вони з державним секретарем "досить продуктивно співпрацювали".

Що стосується закиду Зінченка, що деякі люди блокують доступ інформації до президента, то Порошенко відзначив, він особисто зустрічається з президентом лише раз на два тижні, тоді як Зінченко мав змогу з ним зустрітися кожен день.

Він також сказав, що 37 його пропозицій, направлені в секретаріат президента, залишилися без відповіді, "і президент їх просто не бачив".

"Я готовий довести, що на сьогоднішній день діяльність радника президента з питань безпеки секретаря РНБО блокувалася, і я був позбавлений можливості своєчасно інформувати президента про ті загрози, які виникали і виникають в середовищі", - сказав Порошенко.

На питання, хто саме блокував, Порошенко сказав, що не може дати точної відповіді, зазначивши лише, що пошту президенту доповідає керівник секретаріату.

"Українська правда"powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!