ДЕРЖСЕКРЕТАРЕМ УКРАЇНИ СТАВ ОЛЕГ РИБАЧУК, підтверджує речник Ющенка

Середа, 7 вересня 2005, 14:07

Держсекретарем України призначено віце-прем'єра з питань євроінтеграції Олега Рибачука.

Про це "Українській правді" повідомили поінформовані джерела, які додали, що на четвер запланована прес-конференція президента з цього приводу.

Близько 14 години прес-секретар Ющенка Ірина Геращенко підтвердила "5 каналу" призначення Олега Рибачука на посаду держсекретаря України.

***

Тим часом заступник держсекретаря України Маркіян Лубківський заявив, що секретаріат президента стоїть на порозі "істотного реформування", повідомляє Інтерфакс-Україна.

Лубківський відзначив, що секретаріат президента повинен виконувати дві важливі функції – функціональність, тобто щоденне забезпечення функціонування роботи президента, і формування стратегічних рішень.

За його переконанням, робота секретаріату повинна ґрунтуватися на двох стовпах – думка суспільства й міжнародний досвід. "Важливо не винаходити велосипед, а взяти за основу ті системи, які існують у світі", - сказав Лубківський.

Він також підкреслив, що в роботі секретаріату зараз "панує мітингова стихія", він "розбалансований", багато людей із секретаріату "відчувають свою незатребуваність" і "працюють інтуїтивно".

На думку Лубківського, такі заходи, як засідання РНБО у вівторок, не мають позитивних функцій. "Це повинні бути не засідання на 10 годин", - вважає він.

"Упевнений, що вчорашнє засідання РНБО повинне було бути закінчене результативно", - сказав Лубківський, відзначивши, що за підсумками 10-годинного засідання "казенні фрази" недоречні. (Як відомо, саме з такими фразами після засідання виступив секретар Радбезу Петро Порошенко.)

"Народ повинен знати, до яких результатів прийшли", - підкреслив він.

Лубківський вважає, що влада зараз має "фантастичну перспективу й не меншу загрозу втратити те, про що мова йшла на Майдані". У цьому контексті він додав, що всі, у тому числі й секретаріат президента, "повинні допомогти президенту реалізувати себе".

"Українська правда"powered by lun.ua