ПОРОШЕНКО ПОДАВ У ВІДСТАВКУ

Четвер, 8 вересня 2005, 09:57

Секретар Ради нацбезпеки і оборони Петро Порошенко подав президенту заяву про відставку.

Про це повідомляє прес-служба РНБО.

Причиною свого рішення Порошенко назвав намагання забезпечити чистоту розслідування обвинувачень на його адресу, оголошених Олександром Зінченком.

"П’ятого вересня поточного року під час прес-конференції в агентстві "Інтерфакс", колишній держсекретар звинуватив мене в корупційних діях. Наполягаю, що всі його звинувачення є безпідставними та абсурдними. Яскравим свідченням цього, є той факт, що за час, що минув після влаштованого екс-Держсекретарем дійства, він не спромігся довести жодного конкретного факту. Своїми діями він цинічно і грубо порочив мою честь і гідність, яку я виборюватиму як громадянин України в суді", - зазначив Порошенко.

"За моїм наполяганням президент звернувся до Генпрокуратури, міністерства внутрішніх справ та Служби безпеки України щодо перевірки інформації, яка була викладена під час зазначеної прес-конференції", - додав Порошенко.

"Я усвідомлюю, що моє перебування на посаді Секретаря Ради національної безпеки і оборони України може бути розцінено як можливість тиску на хід розслідування. У зв’язку з цим, а також для запобігання появи спекулятивних заяв щодо використання мною службового положення для впливу на впровадження прозорого та об’єктивного розслідування, я прийняв рішення і вчора подав президенту України заяву про свою відставку з посади Секретаря Ради національної безпеки і оборони України", - говориться в заяві.

"Збереження честі і гідності для мене залишається найголовнішою цінністю, вищою за будь-яку посаду", - наголосив Порошенко.

"Українська правда"powered by lun.ua