Ющенка лякають кровопролиттям

27 жовтня 2005, 13:46

Лідер Компартії Петро Симоненко вимагає від керівництва правоохоронних органів і СБУ запобігти провокаціям, що готуються до 6-7 листопада.

"До ЦК Компартії надійшла достовірна інформація про підготовку на 6-7 листопада 2005 року політичної провокації з боку ультранаціоналістичних сил", - заявляє в четвер прес-служба КПУ.

У заяві також говориться про формування в західних областях України "штурмових загонів озброєних молодчиків" "під егідою прихильників Ющенка та безпосереднім керівництвом голів місцевих правонаціоналістичних структур".

Реклама:

Мета загонів, зазначає КПУ, "дестабілізувати 6-7 листопада суспільно-політичну обстановку в місті-герої Києві".

"Проходженням по Хрещатику колон вояків ОУН-УПА й українських неонацистів зірвати 7 листопада святкування річниці Жовтневої революції - революції, що дала життя першій в історії України державності", - заявляє прес-служба.

Також Симоненко закликає "усіх киян вийти і відстояти святу київську землю, не допустити розповзання неонацистської зарази по слов'янській землі".

РЕКЛАМА:

Компартія "вимагає від Київської міської влади не допустити, щоб ті сили, що присягали на вірність Рейху, марширували вулицями древнього Києва".

У той же час партія "заявляє, що уся відповідальність за провокації, що готуються, з боку ОУН-УПА, інших неонацистських організацій і можливе кровопролиття цілком лягає на президента Ющенка і його уряд, які і словом, і ділом заохочують поширення радикальної соціал-націоналістичної ідеології".

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: