Черновецький дертиме втридорога не з усіх киян

П'ятниця, 1 вересня 2006, 11:00

Київський міський голова Леонід Черновецький пропонує внести зміни до деяких урядових постанов, передбачивши встановлення диференційованих тарифів на житлово-комунальні послуги в залежності від доходів громадян.

Про це йдеться в листі київського мера прем’єр-міністру Віктору Януковичу, повідомляє УНІАН.

Коментуючи інформацію про заплановане в Києві збільшення розміру квартирної плати в 3,4 рази, заступник голови Київської міської держадміністрації Денис Басс наголосив, що практично в усіх регіонах України підвищено тарифи на житлово-комунальні послуги, і Київ також змушений скорегувати розмір квартирної плати.

За його словами, вартість утримання кв. м житла у Києві становила майже гривню, а квартплата була ледь не символічною – 50 коп.

"В результаті житлово-комунальне господарство столиці занепало до краю. Так, водопостачання покриває витрати лише на 64%, водовідведення – на 51%, а теплопостачання – на 81%", - зазначив Басс.

За його словами, щоб зберегти у Києві старі тарифи, за розрахунками Головного управління з питань цінової політики КМДА, потрібно щонайменше 2,4 мільярда гривень – тобто майже чверть річного бюджету столиці.

Водночас Черновецький вважає, що незважаючи на те, що житлово-комунальні послуги більше не можуть бути нижчими за собівартість, слід встановити диференційовані тарифи в залежності від доходів громадян.

Як відомо, КМДА хоче підвищити квартплату в 3,4 рази.

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування