"НАША УКРАЇНА" ЗА ПЕРЕГОВОРИ З ПАРТІЄЮ РЕГІОНІВ

П'ятниця, 1 вересня 2006, 13:20

Політрада блоку "Наша Україна" вирішила проводити переговори з Партією регіонів стосовно майбутнього коаліції.

"Ми вирішили однозначно говорити з Партією регіонів на ті теми, які є актуальними для "Регіонів" та "Нашої України" – теми виконання Універсалу національної єдності, теми утворення коаліції", - сказав депутат "Нашої України" В'ячеслав Коваль після засідання політради.

За його словами, був перезатверджений склад переговорної групи, до якої увійшли Роман Безсмертний, Роман Зварич, Борис Тарасюк та Анатолій Кінах.

"Головною умовою коаліції з "Нашою Україною" має бути безумовне виконання Універсалу і продовження демократичних традицій", - підкреслив Коваль.

За словами депутата, метою "Нашої України" є введення пунктів Універсалу до коаліційної угоди.

Коваль також спрогнозував, що позиція блоку "Наша Україна" про відносини з Партією регіонів буде сформована протягом двох тижнів.

У свою чергу депутат "Нашої України" Олександр Третьяков сказав, що виступає за входження "Нашої України" до коаліції.

"Я за вступ до коаліції, бо я вважаю, що країні потрібен розвиток. Якщо уряд буде виконувати усі пункти Універсалу, то у нас немає доводів не вступати в коаліцію. А якщо не буде виконувати, то ми вийдемо з коаліції", - сказав депутат.

Він також визнав, що "ті зони відповідальності, які взяла на себе Партія регіонів в уряді, – напевно, вона мала право на це".

Третьяков припустив, що "Наша Україна" визначиться з участю в коаліції "у першій декаді вересня".

Українська правдаpowered by lun.ua