Ющенко радіє, що тепер вони з Януковичем будуть жити спокійно

Четвер, 7 вересня 2006, 21:49

Президент Віктор Ющенко вважає, що в Україні настав етап політичної стабільності.

Про це він заявив на спільній прес-конференції з президентом Азербайджану Ільхамом Алієвим у четвер в Баку.

Ющенко відзначив, що це сприятливо позначиться на економічних і політичних міжнародних відносинах України.

"Сьогодні в Україні наступив етап політичної стабільності. Політичні сили, які брали участь у парламентських виборах, пройшли досить складний шлях формування парламентської більшості, формування уряду, основних поглядів на загальнонаціональні цінності, ставлення до ключових питань, які довгі роки будоражили націю", - сказав президент.

"Я з великим задоволенням можу сказати, що Україна сьогодні перебуває у фазі політичної стабілізації, що дуже важливо для того, щоб питання, які ми розглядаємо (зі своїми партнерами), відчували економічну перспективу їхнього розв’язання", - відзначив Ющенко.

Ющенко додав, що задоволений переговорами зі своїм азербайджанським колегою Ільхамом Алієвим і вважає, що ці переговори відкрили нову знакову сторінку двосторонніх відносин.

На його думку, підписання шести документів за підсумками переговорів "говорить про те, що в двох країн є гарний запас інструментарію, який може характеризувати двосторонні відносини".

На думку Ющенка, роль уряду і президента полягає в тому, щоб "не тільки формувати політичний діалог, але і діловий діалог між комерційними силами".

За його словами, у ході переговорів сторони обговорили "найрізноманітніші теми" політичного, економічного, гуманітарного, оборонного і зовнішньополітичного співробітництва, для реалізації чого "наступив дуже сприятливий час".

"Інтерфакс-Україна"powered by lun.ua