ЦВК просить Черновецького "не морозитися" від референдуму

Четвер, 8 лютого 2007, 14:49

Центральна виборча комісія закликає мера Києва Леоніда Черновецького дотримуватися вимоги законів про місцеві референдуми.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби ЦВК, повідомляє Обком із посиланням на Українські новини.

Так комісія відреагувала на скаргу членів ініціативної групи, створеної киянами 23 грудня 2006 року.

Члени групи Ігор Гекк і Олена Чабак скаржилися на бездіяльність Черновецького у зв'язку з тим, що група не одержала офіційної відповіді по реєстрації або відмові в реєстрації ініціативної групи.

Заступник голови ЦВК Марина Ставнійчук на засіданні відзначила, що комісія не наділена повноваженнями розглядати скарги на підготовку і проведення місцевих референдумів.

ЦВК повідомляє, що відмова в реєстрації ініціативної групи по місцевому референдуму або відсутність рішення про реєстрацію можуть бути оскаржені членами ініціативної групи в місцевому адміністративному суді.

Таким чином, ЦВК залишив без розгляду скаргу ініціативної групи.

Як відомо, ініціативна група з 54 осіб просить Шевченківський райсуд зобов'язати Черновецького зареєструвати її для збору підписів за проведення референдуму по відставці мера і Київської міськради або відмовити в реєстрації.

У цілому, кияни створили 6 ініціативних груп по збору підписів за референдум по відставці Черновецького і Київради.

3 з них одержали вказівки на помилки і виправлення при оформленні реєстраційних документів, що Київміскадміністрація вважає відмовою у реєстрації.
powered by lun.ua