Тимошенко звинуватила Януковича в тому, що в країні перестануть кохатися

П'ятниця, 9 лютого 2007, 13:41

Верховна Рада не підтримала законопроект про зміни до закону про житлово-комунальні послуги.

За відповідне рішення проголосували 198 депутатів.

Також депутати не підтримали пропозицію відправити законопроект на доопрацювання.

Під час доповіді лідер БЮТ Юлія Тимошенко пояснила, що законопроектом пропонується обмежити розмір сплат за комунальні послуги 20 відсотками від сукупного доходу родини "для уникнення маніпуляцій зі встановленням субсидій".

"Щоб не більше 20% сукупного доходу родини могло йти на комунальні послуги. Решта має дотуватися", - зазначила Тимошенко.

Також законопроектом пропонується поставити обмеження підвищення тарифів не більше, ніж підвищується середня зарплата у країні.

Лідер БЮТ закликала депутатів "зарити зброю" і підтримати проект закону у першому читанні та в цілому.

У свою чергу віце-прем'єр з питань ЖКГ Володимир Рибак запропонував зняти проект закону з розгляду.

У відповідь на це Тимошенко зауважила, що уряд Віктора Януковича працює з серпня і до лютого "все приміряється, щоб почати розбиратися з житлово-комунальними тарифами".

"Якщо так довго будуть примірятися, то в країні діти не будуть народжуватися – надто довго приміряються", - заявила вона.

Як відомо, у вівторок депутати БЮТ блокували трибуну Верховної Ради, вимагаючи ухвалення закону про заборону відчуження майна НАК "Нафтогазу України" та внесення до порядку денного поточного тижня проектів закону про житлово-комунальні тарифи та підняття прожиткового мінімуму і зарплат.

Українська правдаpowered by lun.ua