Ветерани освистали Ющенка

Середа, 9 травня 2007, 12:31

Президент Віктор Ющенко закликає покласти край політиці "нинішніх продовжувачів класової боротьби".

Про це він заявив у своєму зверненні до народу з нагоди Дня перемоги, яке виголошував біля музею ВВВ у Києві.

"Я ніколи не прийму жодної позиції, здатної розділити наш народ. Але вірю - настав час, щоб покласти край цинічній політиці нинішніх продовжувачів "класової боротьби", які відверто зневажають Україну і сіють розбрат поміж нашим народом", - наголосив президент.

Він наголосив, що під час ВВВ 7 мільйонів українців полягло на фронтах, в партизанських загонах, підпіллі, 2,4 мільйона були вивезені в Німеччину. "Сотні тисяч стали жертвами репресій у таборах, в'язницях, полоні, який не закінчився війною, а був свідомо продовжений радянським режимом", - додав Ющенко.

Президент закликав пишатися численними світлими прикладами єдності і мужності нашого народу у роки війни.

"Ця єдність існувала всупереч злу, всупереч насильству, всупереч фронтам і воєнним лініям. Цю єдність творили мільйони українських імен і тисячі бойових звершень - від Олександра Довженка до Олеся Гончара, від Миколи Ватутіна до Никифора Шолуденка, від Олександра Сабурова до Івана Кожедуба, від Романа Шухевича до Олени Теліги", - наголосив Ющенко.

Ці слова президента викликали емоційне обурення з боку ветеранів.

За словами Ющенка, "настав час щиро і по-братньому сказати один одному - кожен, хто боровся за Україну, заслуговує на довічну шану і подяку". Він висловив віру, що праця, яка має врегулювати законодавчий статус усіх, хто в 20-х, 30-х, 40-х і 50-х роках боровся за Україну та її незалежність, нарешті буде завершена.

Під час виступу президента у Києві пішов дощ і ветерани слухали його під парасольками.

По закінченні урочистої частини Ющенко поспілкувався з ветеранами, скуштував із ними традиційної солдатської каші та випив фронтові 100 грам.


Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування