"Наша Україна" хоче вибити з-під коаліції останній козир

П'ятниця, 1 червня 2007, 13:23

Члени фракції "Наша Україна" готові зробити подання на ім'я спікера Олександра Мороза для оголошення їх заяв про складення повноважень.

Про це журналістам сказав "нашоукраїнець" Руслан Князевич.

За його словами, на даний момент Верховна Рада користуються постановою ухваленою у четвер, де порядок складення повноважень передбачає не лише написання заяви, але й
відповідне подання кожного депутата з проханням виголосити цю заяву.

"Це масло масляне", - заявив депутат.

"Якщо вони наполягатимуть на тому, щоб ці заяви були, я думаю, ми можемо запросто їх подати, і вибити з-під них останній козир", - запевнив Князевич.

Він також вважає, що розгляд законопроектів з пакету політичного компромісу, зокрема змін до закону про вибори народних депутатів, відбувається всупереч домовленостей лідерів.

"Ми бачили 2 законопроекти, які різнилися лише в деяких моментах, але, на превеликий жаль, тепер ми побачили законопроект від коаліції, в якому ще більше бліх, які нас роз’єднують і які повкидали в останній момент", - заявив Князевич.

"Вони (коаліція) ідуть шляхом максимального опору тим політичним заявам, які вони виголосили ще кілька годин тому", - наголосив він.powered by lun.ua
Усі новини...