Кириленко пропонує Морозу або назвати прізвища, або припнути язика

Вівторок, 5 червня 2007, 21:48

Лідер "Нашої України" В'ячеслав Кириленко звинувачує коаліцію та, зокрема, голову Верховної Ради Олександра Мороза в ревізії положень спільної заяви президента, прем'єра та спікера.

"Те, що правляча коаліція ніяк не хоче визнавати парламент неповноважним, коли в ньому менше ніж 2/3 обраних депутатів – це погано і це ревізія домовленостей, які мали місце 27 травня між президентом, прем'єром та спікером", - заявив він в ефірі 5 каналу.

На питання, хто проводить таку ревізію – прем'єр чи спікер, Кириленко відповів: "Переконаний, що головним чином - голова Верховної Ради Олександр Мороз, який не зацікавлений у дострокових виборах".

"Але нас турбує те, що тепер це відбувається попри будь-які рішення, які нами виконані і не визнаються коаліцією, хоча зроблені на їхню вимогу", - додав лідер "Нашої України".

За словами Кириленка, "зараз ми спостерігаємо лише політичні судороги у частини правлячої коаліції, яка не хоче прощатися зі зручними кріслами, привабливими портфелями і не хоче іти під оцінку виборців".

Коментуючи слова Мороза з приводу того, що частина депутатів "Нашої України" можуть відкликати свої заяви про складення депутатських повноважень, Кириленко заявив:

"Якщо Олександр Мороз робить такі заяви, нехай назве хоч одне прізвище народного депутата з фракції "Наша Україна", який відкликав свою заяву".

"Якщо він не може назвати ці прізвища, нехай перестане дезінформувати громадськість. Нас це починає обурювати", - додав лідер "Нашої України".powered by lun.ua