Луценко хоче "вкоротити віку" депутатам і позбутися "чорних котів"

Вівторок, 4 вересня 2007, 13:48

Лідер блоку "Наша Україна – Народна самооборона" Юрій Луценко виступає за скорочення терміну парламентської каденції до трьох років.

Про це він заявив у вівторок під час прес-конференції у Львові, повідомляє УНІАН.

Зокрема, за словами Луценка, він пропонуватиме конституційній раді, яка напрацьовуватиме зміни до Конституції, передбачити, аби народних депутатів обирали на три роки.

Також Луценко пропонує надати право голосу особам вже з 16-ти років.

Крім того, лідер "НУ–НС" спростував заяву лідера КПУ Петра Симоненка про те, що нібито у понеділок відбулася нарада президента Віктора Ющенка, в.о. голови СБУ Валентина Наливайченка та глави секретаріату президента Віктора Балоги, на якій йшлося про максимальне сприяння Блоку Литвина потрапити у парламент, зайнявши там місце комуністів.

"Це звичайна комуністична брехня. Ніяких розмов не було і бути не може", - заявив він.

Луценко також висловив упевненість, що до нових президентських виборів обов’язково мають відбутися вибори у місцеві ради.

Водночас він наголосив, що партійні списки в місцевих радах не виправдали себе.

"Це невдалий експеримент. Тому я особисто запропоную майбутній конституційній раді зміни до Конституції, згідно з якими виборча система до місцевих рад у нас буде за британським принципом – політичні партії пропонуватимуть конкретних кандидатів, за яких голосуватимуть виборці", - заявив Луценко.

"Тому більше не буде чорних політичних котів у чорних мішках", - наголосив він.

Луценко також прокоментував ситуацію із можливими поновленням на своїй посаді колишнього начальника головного управління УМВС у Львівській області Олега Сала.

"Я знаю, що вже усі необхідні документи на повернення Сала готові до підпису. Я не виключаю, що його буде призначено начальником обласної міліції Львівщини, але я думаю, що він не увійде через парадний вхід до управління. Я глибоко переконаний в патріотизмі львівської міліції, і якщо Сало увійде в свій кабінет, то лише на 26 днів. Через 26 днів настане день змін", - заявив Луценко.powered by lun.ua