У результаті сутички на Ай-Петрі є поранені

Вівторок, 6 листопада 2007, 22:51

Троє потерпілих у зіткненні з міліцією при опорі виконанню рішення Господарського суду про знесення семи незаконно зведених будівель на кримському плато Ай-Петрі знаходяться в лікарні у важкому стані.

Про це заявив заступник голови Бахчисарайської райадміністрації Айдер Халілов в ефірі "5 каналу" у вівторок ввечері, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Міліція, застосувавши силу, розігнала людей, що охороняли своє майно. Є поранені. 28 осіб, за нашими даними, затримані. Троє знаходяться в лікарні - у важкому стані", - сказав заступник головы райадміністрації.

Він також повідомив, що затримані знаходяться в райвідділах Лівадії та Алупки й у середу їм можуть бути пред'явлені обвинувачення.

Халілов підкреслив, що кримських татар було на Ай-Петрі близько 50 осіб, а міліції - близько 1 тис. осіб із бронетранспортерами.

У ніч на вівторок на кримському плато Ай-Петрі відбулися зіткнення між кримськими татарами і представниками міліції, що забезпечували виконання судового рішення про знесення семи об'єктів, що були зведені незаконно.

Голова Верховної Ради Криму Анатолій Гриценко вважає дії правоохоронців законними.
powered by lun.ua