Проблему Суркіса вирішать через вихід в парк?

Середа, 7 листопада 2007, 18:06

Містобудівна рада Києва схвалила ескізний проект реконструкції Національного спортивного комплексу "Олімпійський", розташованого на вулиці Червоноармійській, 55 у Печерському районі столиці.

Про це сказав головний архітектор Києва Василь Присяжнюк на засіданні містобудівної ради, повідомляють Українські новини.

У своїй роботі проектувальники торкнулися тільки реконструкції споруди стадіону, не заглиблюючись в упорядкування прилеглої до нього території.

Проект передбачає накриття трибун стадіону спеціальною конструкцією, створеною зі сталевих несучих елементів і мембран з металевими нитками.

Проектом також передбачене будівництво окремого виходу з верхніх трибун, який буде вести в спортивний парк, розташований з боку бул. Лесі Українки.

Планується розширити верхній ярус, а нижній повністю переробити.

У ньому будуть розміщені ложі для VIP гостей і журналістів.

У цокольному поверсі під трибунами автори проекту пропонують створити зону торгівлі.
Завдяки будівництву окремого виходу з верхніх трибун, евакуація глядачів зі стадіону, за словами Новака, займе не більше 8-10 хвилин.

На території стадіону передбачено паркінг місткістю 400 місць, стоянку для телевізійних груп, а також для автобусів з туристами.

Автор проекту Марек Новак підкреслив, що при реконструкції "Олімпійський" не буде перебудовано у виключно футбольний стадіон, а буде збережено як спорткомплекс для всіх олімпійських видів спорту.

Його місткість становитиме 74 тис. глядачів.

Члени містобудівної ради в цілому схвалили проект реконструкції самої споруди стадіону, однак вони зійшлися на думці, що початковою проблемою є впорядкування території навколо стадіону.

"Безпосередньо будівельний об'єкт я пропоную погодити. Однак мені не зрозуміло, що буде із цією спорудою (ТРЦ "Троїцький") і її так чи інакше варто врахувати в цьому проекті", - сказав начальник "Київдержекспертизи" Анатолій Карминський.

Також архітектори висловили думку про те, що необхідно розділити пішохідні потоки вболівальників різних команд для запобігання їхнім зіткненням після матчу.powered by lun.ua