Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

ЮЩЕНКО ВНІС ТИМОШЕНКО ДО ПАРЛАМЕНТУ

Четвер, 6 грудня 2007, 09:30

Президент Віктор Ющенко вніс до Верховної Ради VI скликання подання про призначення Юлії Тимошенко на посаду прем’єр-міністра.

Про це повідомив керівник президентського Секретаріату Віктор Балога, повідомляє прес-служба президента.

"Відповідний документ за підписом Голови Верховної Ради Арсенія Яценюка одержано напередодні ввечері. Глава держави кілька разів заявляв, що не зволікатиме із поданням до парламенту кандидатури на прем’єрський пост, яку запропонує демократична коаліція. Президент дотримав свого слова і сьогодні скерував подання на Тимошенко у ВР", - заявив він.

Водночас Балога відзначив, що сформована парламентська більшість перед процедурою голосування за кандидатуру на прем’єр-міністра має прийняти пакет законопроектів, як це передбачено в Регламенті коаліції демократичних сил.

"У разі потреби Глава держави готовий підтримати ці проекти законів як невідкладні", - зазначив Балога.

Згадані 12 законопроектів передбачають скасування депутатської недоторканності, пільг і привілеїв народних депутатів, запровадження норм імперативного мандату, змін до закону "Про Кабінет Міністрів" і законів, які регулюють діяльність центральних і місцевих органів влади.

"Голосування за пакет із надважливих законопроектів перевірить демократичну коаліцію на відповідність її обіцянок реальним діям. Відхилення від вимог коаліційної угоди здатне серйозно підірвати довіру суспільства до демократичних сил, створити черговий привід для хаосу і деструкції в парламенті", – наголосив Балога.


Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...
Реклама: