ТИМОШЕНКО ПОСУНУЛА СЕМЕНЮК і назвала її "тормозом"

Середа, 6 лютого 2008, 13:36

Уряд Юлії Тимошенко відсторонив на період службового розслідування Валентину Семенюк від виконання обов'язків голови Фонду держмайна.

Про це Тимошенко заявила на брифінгу в Києві у середу.

"Нами створено групу, яка проводитиме службове розслідування у Фонді держмайна стосовно порушення Конституції, законів, корупції в роботі ще сьогодні поки голови Фонду пані Семенюк", - сказала Тимошенко.

"На період розслідування Семенюк відсторонена від виконання повноважень", - додала прем’єр.

За словами Тимошенко, депутат від БЮТ Андрій Портнов призначений першим заступником голови ФДМ, "на період поки не працює парламент".

Тимошенко додала, що перший віце-прем'єр Олександр Турчинов в середу має представити Портнова у ФДМ.

"Звільнено також всіх заступників пані Семенюк, які, на наш погляд, не дуже чесно ставилися до своїх обов'язків", - додала Тимошенко.

Вона зазначила, що в питанні службового розслідування вона "співпрацює з Генпрокуратурою".

Тимошенко також сказала, що відсторонення Семенюк не призупинить підготовку Одеського припортового заводу та "Укртелекому" до приватизації.

"Це не зупинить ніяких процесів, а суттєво їх прискорить, бо головним тормозом була голова Фонду держмайна", - зазначила Тимошенко.

Вона додала, що крім Портнова також були призначені інші заступники голови Фонду держмайна, прізвища яких будуть оприлюднені на сайті Кабміну.

Водночас Тимошенко сказала, що на посаді залишився заступник Дмитро Парфененко, оскільки "він ефективно і якісно працював".

Прем’єр також повідомила, що під час зустрічі з президентом цього тижня досягнено домовленості провести окреме засідання РНБО, де будуть розглянуті зміни до законів щодо питань приватизації.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування