У день отруєння Ющенко пив "8 кубиків" коньяку зі шприца?

П'ятниця, 1 серпня 2008, 12:04

Чернігівський пенсіонер-антиквар Валентин Шур, до якого Віктор Ющенко заїжджав перед вечерею на дачі в екс-заступника СБУ Володимира Сацюка, має намір подати до суду на Давида Жванію за образу особистості.

Про це він сказав в інтерв'ю "Фактам", коментуючи заяви Жванії про те, що в "якогось шизофреніка" Ющенко пив дубову настойку.

"Те, що Віктор Андрійович випив дві чарки, та ще й інших змушував, - неправда. Коли гості пішли, я помітив на тумбочці одну недопиту чарку. Може, звичайно, саме Жванія її залишив. Раніше я дуже поважав цього грузина. Але якщо він справді говорив такі речі, подам на нього до суду", - сказав пенсіонер.

"Назвав мене шизофреніком. У мене такого діагнозу немає. Навпаки, маю дозвіл на носіння зброї, що є доказом того, що ні в псих-, ні в наркодиспансері на обліку не перебуваю. А барига - це взагалі образа! Якщо який-небудь адвокат візьметься за цю справу, віддам йому половину отриманої за моральний збиток суми!", - обурився Шур.

За його словами, він справді пригощав Ющенка і людей, які його супроводжували, своїм "фірмовим шуровським коньяком".

"Близько п'ятої години вони приїхали. Зайшли усі от у цю саму кімнату - Ющенко, Порошенко, Червоненко, Жванія, Пинзеник. Я дістав свій фірмовий, "шуровський", коньяк. Червоненко схопив пляшку, налив собі і - хлоп! - швидко випив. Ющенко зазначив: "Що ж ти, Женя, один п'єш?" Я розлив напій усім по чарках. Потім спеціально поміряв шприцом - Віктору Андрійовичу і собі налив приблизно по вісім "кубиків". Це ж всього вісім грамів, хіба це багато?", - розповів пенсіонер.

"Ющенко випив і дуже похвалив, мовляв, кращого коньяку в житті не куштував. Попросив дати йому цю пляшку з собою, що я, звичайно, із задоволенням зробив", - додав він.
powered by lun.ua