Тимошенко придумала, чим Україна "як ніколи" потрібна світу

Вівторок, 5 серпня 2008, 11:19

Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко заявляє про необхідність підвищення якості сільськогосподарських ґрунтів.

Про це Тимошенко заявила у вівторок на розширеній нараді з аграріями з питань розвитку агропромислового комплексу країни, повідомляє УНІАН.

"Збереження і підвищення якості ґрунтів є пріоритетом сьогоднішньої роботи уряду в аграрному секторі. Якщо ми збережемо і підвищимо якість ґрунтів, ми матимемо нескінченний потенціал для нашої країни та для нашого народу", - сказала прем'єр.

Аргументуючи свою позицію, Тимошенко нагадала, що у світі останнім часом загострилися питання забезпечення продовольством.

"Практично всі країни, всі могутні об'єднання країн і фінансові установи світу сьогодні приймають спеціальні програми з подолання продовольчої кризи у світі. Україна сьогодні як ніколи необхідна світу з усіма нашими можливостями", - сказала Тимошенко.

Крім того, на її думку, перед урядом стоїть завдання врегулювати функціонування ринків збуту сільгосппродукції, чіткіше "відшліфувати" систему дотацій.

"Нині також існує проблема збереження врожаю на елеваторах. У нас також не вистачає цих потужностей, і вони використовуються вкрай неефективно. Мене зовсім не задовольняє вся транспортна схема, починаючи від поля і закінчуючи портами та елеваторами. Це є великою бідою України", - вважає Тимошенко.

Прем'єр запропонувала учасникам наради обговорити всі проблеми, які існують в агропромисловому комплексі.powered by lun.ua