Поддержи журналистские расследования Михаила Ткача

ТИМОШЕНКО ПРОСИТЬ ЮЩЕНКА СКАСУВАТИ ПАРАД

Четвер, 7 серпня 2008, 15:49

Прем’єр Юлія Тимошенко закликає президента Віктора Ющенка відмовитися від проведення військового параду на День незалежності, а кошти, заплановані на його підготовку, спрямувати на подолання наслідків стихії у Західній Україні.

Про це сказано у листі Тимошенко на адресу Ющенка, який є в розпорядженні "Української правди".

"В умовах, коли десятки тисяч громадян втратили житло, позбавлені елементарних умов для проживання та перебувають у складному психологічному стані, парад військ, артилерійський салют та святковий феєрверк буде сприйнято як виклик людському горю, негативно оцінено українським суспільством та міжнародною громадськістю", - йдеться у листі.

З огляду на це Тимошенко просить Ющенка скасувати свій указ у частині проведення параду військ у Києві 24 серпня, "а додаткові кошти, заплановані для його підготовки, спрямувати на надання першочергової допомоги постраждалим громадянам і відновлення функціонування інфраструктури із забезпечення життєдіяльності населення".

"Практичне втілення цієї пропозиції позитивно сприймуть усі верстви населення, що слугуватиме підвищенню рівня довіри громадян до влади", - пише Тимошенко.


Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
06:42
Північна Корея показала свої нові розвідувальні і бойові безпілотники
06:04
Титулований британський боксер отримав 6 років в'язниці за торгівлю наркотиками
06:01
"Нам плювати на вашу думку": Трампістка Тейлор Грін відповіла на запитання журналістки
05:27
Келлог: Росія не піде з окупованих територій, але де-юре вони не її
04:06
Зеленський: Україна контролює ситуацію в Чорному морі, російський флот на дні
03:22
Естонський суд засудив чоловіка до 15 років ув’язнення за державну зраду на користь Росії
03:10
Зеленський: "Віткофф дуже часто цитує кремлівські наративи", вони не наближають мир
02:44
Білий дім: Трамп і далі довіряє членам адміністрації, які спілкувались у Signal
02:07
Повторний удар БпЛА по Конотопу: ворог атакував місце, де працювали рятувальники
01:55
Боксер провів майже півстоліття за ґратами через сфабриковане звинувачення: йому виплатили компенсацію
Усі новини...
Реклама: