Тимошенко хоче ввести "парламентське правління"

Четвер, 4 вересня 2008, 09:36

Прем`єр-міністр Юлія Тимошенко розраховує, що до наступних президентських виборів в Україні будуть прийняті зміни до Конституції.

Про це вона заявила, відповідаючи на запитання УНІАН, чи планує вона висувати свою кандидатуру в кандидати в Президенти на президентських виборах у 2010 році.

"Я думаю, що до президентських виборів обов`язково відбудуться зміни в Конституцію, які дадуть країні сильну парламентську форму правління. І я вірю в те, що тільки така демократія може зародити в Україні стабільність, прогнозованість, єдність і найголовніше - абсолютну відсутність кризи", - сказала Тимошенко.

Водночас у телезверненні у зв`язку з політичною ситуацією в Україні у середу прем`єр повідомила, що найближчим часом має намір запропонувати "абсолютно продумані й необхідні для України конституційні зміни"

"Я вірю в те, що нові зміни до Конституції консолідують парламент, усі здорові сили. Я думаю, що політикум замучив Україну достроковими виборами. Потрібно працювати, а не кожного разу кидати країну в кризу", - заявила прем`єр.powered by lun.ua