У Ющенка пов'язали "школярські жарти" Тимошенко з Росією

Субота, 6 вересня 2008, 17:46

Заступник глави секретаріату президента Андрій Кислинський вважає, що "вперте небажання" прем'єра Юлії Тимошенко прислухатися до вимог президента Віктора Ющенка свідчить про неукраїнське походження сценарію української кризи.

"Складається враження, що прем'єр-міністр Тимошенко переживає психологічну кризу, пов'язану із невідповідністю власних амбіцій та національних інтересів України", - цитує Кислинського прес-служба президента.

Тільки так, за його словами, можна пояснити відсутність адекватної реакції на останні події, зокрема на ультиматум президента.

"Школярські жарти на відсторонені теми, якими голова уряду "веселить" країну, при всій повазі до неї, важко назвати позицією серйозного політика", - зазначив Кислинський.

"Можна припустити, що небажання прем'єр-міністра дати чесну оцінку подіям у Грузії та їх можливому впливу на Україну пояснюється її побоюванням знову отримати нев'їзний статус до Росії. Однак немає жодних розумних пояснень антиконституційним діям нової коаліції Блоку Тимошенко, Партії регіонів та комуністів, якими є голосування за антидержавні закони, що порушують баланс системи влади у країні", - зазначив він.

На думку Кислинського, "вперте небажання прем'єр-міністра прислухатися до справедливих вимог глави держави свідчить про неукраїнське походження сценарію української кризи".

"Очевидно, що можлива підтримка з боку Росії на майбутніх президентських виборах для Юлії Тимошенко важить більше, аніж захист національних інтересів власної держави", - наголосив він.
powered by lun.ua