Партнерський збір УП. Задонать на дрони та РЕБи

Луценко готовий блокуватися з Тимошенко, хоча є одна розбіжність

Субота, 4 жовтня 2008, 11:00

Лідер "Народної самооборони", міністр внутрішніх справ Юрій Луценко допускає можливість блокування своєї політичної сили з БЮТ у разі одночасного проведення дострокових парламентських і президентських виборів.

"Коли йтиметься про суміщення президентської і парламентської виборчих кампаній, то "Самооборона", безперечно, блокуватиметься. Із тим політичним об’єднанням, яке близьке нам за ідеологічними установками і яке очолює яскравий кандидат у президенти. Швидше за все, йтиметься саме про Блок Юлії Тимошенко", — сказав він в інтерв’ю "Дзеркалу тижня".

Водночас міністр наголосив, що такою є його особиста думка, а остаточний вибір зробить політична сила.

При цьому він спростував повідомлення про те, що прем’єр Юлія Тимошенко нібито пообіцяла представникам НС кожне десяте місце у передвиборному списку: "Мені ця інформація невідома. Ми з нею на цю тему не спілкувалися".

"Настане час виборів — сядемо за стіл переговорів. Доти немає рації говорити про можливість об’єднання в один політичний блок, тим більше — про списки й квоти", - додав він.

Міністр відзначив, що його позиції з принципових питань, в основному, співпадають з позиціями прем’єра. "І Тимошенко і Луценко говорять про аморальність столичної влади. Так само, як і вона, я вважаю нечесною історію з Vanco. Так само, як і її, мене обурює нагородження Ківалова, Колеснікова, Черновецького. Як і вона, я переконаний, що приватизацію слід провести прискореними темпами, тому що міліція безсила в боротьбі з корупцією, поки підпис чиновника коштує від 100 тисяч умовних одиниць", — уточнив він.

Розбіжність у позиціях Тимошенко й Луценка, за його словами, існує тільки в одному питанні. "Я проти форсованого переходу на контрактну армію. Можливо, я не надто добре розуміюся на військових питаннях, зате твердо знаю: у внутрішніх військах перехід на контракт означатиме удар по безпеці на вулицях. Кожен четвертий патруль нині — це патруль ВВ".

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування