Ющенко: "Шайка працює, починаючи з уряду"

Вівторок, 3 лютого 2009, 17:08

Відчуження державного майна набуло сьогодні небачених масштабів, заявив президент Віктор Ющенко.

Про це він сказав на нараді, присвяченій удосконаленню державної політики в сфері захисту прав власності, повідомляє УНІАН.

За словами президента, сьогодні відчуження державного майна відбувається за прямої участі державних установ.

Серед підприємств, над якими сьогодні нависла загроза відчуження державного майна, Ющенко назвав підприємства, які перебувають в управлінні Міністерства промислової політики, зокрема "Турбоатом".

"Шайка працює, починаючи з уряду, починаючи з Міністерства промполітики, де здійснюються управління підприємствами", - зазначив глава держави.

Президент також звернув увагу виконувача обов'язків голови Фонду держмайна на необхідність протидії відчуженню держмайна, розробки прозорих правил приватизації держпідприємств.

"Ви молода людина, я не хочу, аби ви сиділи в тюрмі, все має відбуватися по процедурі, ніякої політики", - наголосив Ющенко.

Він також звернув увагу на необхідності детальної підготовки підприємств до приватизації і не виключив, що така підготовка може зайняти 1-2 роки.

За словами президента, тільки після виведення підприємства на задовільний фінансово-економічний рівень можна планувати його приватизацію.powered by lun.ua