У Януковича готуються вигнати з партії "парочку газових бариг"?

Понеділок, 9 лютого 2009, 09:42

На наступному тижні Партія регіонів може виключити зі своїх лав Сергія Льовочкіна та Юрія Бойка, близьких до бізнесмена Дмитра Фірташа.

Про це пише Сегодня з посиланням на джерела всередині партії.

"Наступного понеділка ми поставимо питання про виключення Льовочкіна і Бойка з партії", - заявив один з впливових противників "групи Фірташа" у Партії регіонів, коментуючи конфлікт всередині партії.

"Вони (Бойко і Льовочкін) намагаються перетворити партію на інструмент політики "РосУкрЕнерго". Вони нас втягнули в авантюру з відставкою уряду, хоч і було зрозуміло, що голосів не вистачить", - додав він.

"І взагалі у нас в партії немає боротьби груп впливу. Є єдина партія і парочка газових бариг, які ставлять свої комерційні інтереси вище інтересів партії", - обурився співрозмовник.

Водночас один з депутатів з групи Льовочкіна - Бойка ці звинувачення відкидає.

"Та до чого тут "РосУкрЕнерго"? Справа зовсім в іншому. За цим скандалом стоїть Віктор Медведчук", - сказав він.

"Він (Медведчук) діє руками деяких наших однопартійців. Навіщо йому це треба? Він просто дуже сильно хоче повернутися у велику політику. А повернутися він може тільки одним способом - через створення ПРіБЮТ, щоб в новому уряді отримати велику посаду", - додав співрозмовник.

За його словами, тому Медведчук "плете інтригу" проти тих "регіоналів", які намагаються протистояти такому сценарію.

"До речі, ви знаєте, що Медведчук якось навіть бився з Льовочкіним? Це ще за Кучми було. Вони давно одне одного не люблять", - сказав він.

Як відомо, минулого тижня на зборах фракції Партії регіонів стався конфлікт між різними групами впливу.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування